Yokohama W.drive V905 275/45 R20 110 V

cena od 758,00 PLN

oszczędzasz do 26%

Yokohama W.drive V905 275/45 R20 110 V
Szerokość przekroju: 275 |  Wysokość profilu: 45 |  Średnica osadzenia: R20 |  Indeks nośności: 110 |  Indeks prędkości: V |  Typ pojazdu: osobowy |  Efektywność paliwowa: C |  Poziom emisji hałasu: 73 dB |  Przyczepność na mokrej nawierzchni: C

Oferty

Opis produktu

Yokohama W.drive V905 275/45R20 110V opona SUV zimowa

Opony znamionuje rewelacyjna sterowalność i perfekcyjne hamowanie w zimowych warunkach.

Nowa opona zimowa dla aut osobowych i SUV. Zapewnia nieprzeciętną sterowalność i doskonałe cechy hamowania na każdym rodzaju nawierzchni. Zezwala na szybką i bezpieczną jazdę w zimowych warunkach.

ROWKI WZDŁUŻNE I POPRZECZNE O rozmaitYCH KĄTACH;

Poprawa stabilności pojazdu podczas takich manewrów jak skręcanie i wychodzenie z poślizgu.

obfite ROWKI SKOŚNE;

perfekcyjny drenaż na śniegu, błocie i mokrej nawierzchni. Ochrona przed aquaplanningiem dzięki rozwiązaniu See-Through – rowków biegnących przez całą szerokość opony.

OPTYMALNY POZIOM SZTYWNOŚCI;

Poprawa osiągów na sniegu i lodzie dzięki maksymalizacji powierzchni styku. Zmaksymalizowany efekt krawędziowania bez utraty sztywności bloków bieżnika. Dwa typy lamelek trafny poziom sztywności.

MIKROLAMELKI;

optymalne osiągi na śniegu i lodzie już od samego początku używania opony.

MAKSYMALNA ilość KRAWĘDZI I adekwatnY STOSUNEK ROWKÓW I WYPUSTEK BIEŻNIKA;

Poprawa przyczepności i trakcji na nawierzchniach pokrytych śniegiem i lodem, dzięki zmaksymalizowanemu efektowi krawędziowania. W zależności od wymiaru, ilość krawędzi wzrosła przeciętnie o 26% w kontraście do V902. Trafny stosunek rowków i wypustek bieżnika pozostał osiągnięty dzięki nowej, 72-stopniowej konstrukcji, ulepszającej pewność prowadzenia jednocześnie na suchym śniegu, jak i na błocie pośniegowym.

NOWY PROFIL;

Zmaksymalizowana powierzchnia styku ulepsza przyczepność na śniegu i lodzie. Długa i wąska strefa styku poprawia trakcję na ośnieżonej nawierzchni i zapewnia poprawne zachowanie opony w kontakcie z wodą.

MIESZANKA OBUDOWANA KRZEMIONKĄ;

Obudowana krzemionką mieszanka gwarantuje wspaniałe osiągi w szerszym zakresie temperatur oraz mniejsze zużycie paliwa dzięki niskim oporom toczenia.

OLEJEK POMARAŃCZOWY;

polepsza miękkość opony, powiększając jej powierzchnię kontaktu z nawierzchnią. Poprawia osiągu równocześnie na suchej, jak i mokrej nawierzchni.