Yokohama W.drive V905 215/55 R18 95 V

cena od 412,00 PLN

oszczędzasz do 16%

Yokohama W.drive V905 215/55 R18 95 V
Szerokość przekroju: 215 |  Wysokość profilu: 55 |  Średnica osadzenia: R18 |  Indeks nośności: 95 |  Indeks prędkości: V |  Typ pojazdu: SUV

Oferty

Opis produktu

Yokohama W.drive V905 215/55R18 95V opona osobowa zimowa

Opony cechuje nadzwyczajna sterowalność i wyśmienite hamowanie w zimowych warunkach.

Nowa opona zimowa dla aut osobowych i SUV. Gwarantuje wyśmienitą sterowalność i idealne atrybuty hamowania na każdym typu nawierzchni. Umożliwia szybką i bezpieczną jazdę w zimowych warunkach.

ROWKI WZDŁUŻNE I POPRZECZNE O przeróżnYCH KĄTACH;

Poprawa stabilności pojazdu podczas takich manewrów jak skręcanie i wychodzenie z poślizgu.

znaczne ROWKI SKOŚNE;

rewelacyjny drenaż na śniegu, błocie i mokrej nawierzchni. Ochrona przed aquaplanningiem dzięki rozwiązaniu See-Through – rowków biegnących przez całą szerokość opony.

OPTYMALNY POZIOM SZTYWNOŚCI;

Poprawa osiągów na sniegu i lodzie dzięki maksymalizacji powierzchni styku. Zmaksymalizowany efekt krawędziowania bez utraty sztywności bloków bieżnika. Dwa warianty lamelek adekwatny poziom sztywności.

MIKROLAMELKI;

słuszne osiągi na śniegu i lodzie już od samego początku użytkowania opony.

MAKSYMALNA ilość KRAWĘDZI I adekwatnY STOSUNEK ROWKÓW I WYPUSTEK BIEŻNIKA;

Poprawa przyczepności i trakcji na nawierzchniach pokrytych śniegiem i lodem, dzięki zmaksymalizowanemu efektowi krawędziowania. W zależności od wymiaru, ilość krawędzi wzrosła średnio o 26% w porównaniu do V902. Adekwatny stosunek rowków i wypustek bieżnika został osiągnięty dzięki nowej, 72-stopniowej konstrukcji, polepszającej pewność prowadzenia równocześnie na suchym śniegu, jak i na błocie pośniegowym.

NOWY PROFIL;

Zmaksymalizowana powierzchnia styku poprawia przyczepność na śniegu i lodzie. Długa i wąska strefa styku poprawia trakcję na ośnieżonej nawierzchni i zapewnia korzystne zachowanie opony w kontakcie z wodą.

MIESZANKA OBUDOWANA KRZEMIONKĄ;

Obudowana krzemionką mieszanka zagwarantuje genialne osiągi w szerszym zakresie temperatur oraz mniejsze zużycie paliwa dzięki niskim oporom toczenia.

OLEJEK POMARAŃCZOWY;

ulepsza miękkość opony, zwiększając jej powierzchnię kontaktu z nawierzchnią. Polepsza osiągu jednocześnie na suchej, jak i mokrej nawierzchni.