Yokohama W.drive V905 215/55 R17 98 V

cena od 413,86 PLN

oszczędzasz do 41%

Yokohama W.drive V905 215/55 R17 98 V
Szerokość przekroju: 215 |  Wysokość profilu: 55 |  Średnica osadzenia: R17 |  Indeks nośności: 98 |  Indeks prędkości: V |  Typ pojazdu: osobowy |  Efektywność paliwowa: E |  Poziom emisji hałasu: 72 dB |  Przyczepność na mokrej nawierzchni: C

Oferty

Opis produktu

Yokohama W.drive V905 215/55R17 98V opona osobowa zimowa

Opony charakteryzuje rewelacyjna sterowalność i wyśmienite hamowanie w zimowych warunkach.

Nowa opona zimowa dla aut osobowych i SUV. Zagwarantuje wspaniałą sterowalność i znakomite cechy hamowania na każdym typu nawierzchni. Pozwala na szybką i bezpieczną jazdę w zimowych warunkach.

ROWKI WZDŁUŻNE I POPRZECZNE O zróżnicowanYCH KĄTACH;

Poprawa stabilności pojazdu w trakcie takich manewrów jak skręcanie i wychodzenie z poślizgu.

wielkie ROWKI SKOŚNE;

wyśmienity drenaż na śniegu, błocie i mokrej nawierzchni. Ochrona przed aquaplanningiem dzięki rozwiązaniu See-Through – rowków biegnących przez całą szerokość opony.

OPTYMALNY POZIOM SZTYWNOŚCI;

Poprawa osiągów na sniegu i lodzie dzięki maksymalizacji powierzchni styku. Zmaksymalizowany efekt krawędziowania bez utraty sztywności bloków bieżnika. Dwa warianty lamelek stosowny poziom sztywności.

MIKROLAMELKI;

stosowne osiągi na śniegu i lodzie już od samego początku wykorzystywania opony.

MAKSYMALNA liczba KRAWĘDZI I stosownY STOSUNEK ROWKÓW I WYPUSTEK BIEŻNIKA;

Poprawa przyczepności i trakcji na nawierzchniach pokrytych śniegiem i lodem, dzięki zmaksymalizowanemu efektowi krawędziowania. W zależności od wymiaru, ilość krawędzi wzrosła średnio o 26% w porównaniu do V902. Adekwatny stosunek rowków i wypustek bieżnika pozostał osiągnięty dzięki nowej, 72-stopniowej konstrukcji, ulepszającej pewność prowadzenia jednocześnie na suchym śniegu, jak i na błocie pośniegowym.

NOWY PROFIL;

Zmaksymalizowana powierzchnia styku poprawia przyczepność na śniegu i lodzie. Długa i wąska strefa styku udoskonala trakcję na ośnieżonej nawierzchni i gwarantuje poprawne zachowanie opony w kontakcie z wodą.

MIESZANKA OBUDOWANA KRZEMIONKĄ;

Obudowana krzemionką mieszanka zapewnia genialne osiągi w szerszym zakresie temperatur oraz mniejsze zużycie paliwa dzięki niskim oporom toczenia.

OLEJEK POMARAŃCZOWY;

polepsza miękkość opony, rozszerzając jej powierzchnię kontaktu z nawierzchnią. Udoskonala osiągu zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni.