Yokohama W.DRIVE V903 175/65 R15 84 T

cena od 157,00 PLN

oszczędzasz do 10%

Yokohama W.DRIVE V903 175/65 R15 84 T
Szerokość przekroju: 175 |  Wysokość profilu: 65 |  Średnica osadzenia: R15 |  Indeks nośności: 84 |  Indeks prędkości: T |  Typ pojazdu: osobowy |  Efektywność paliwowa: F |  Poziom emisji hałasu: 70 dB |  Przyczepność na mokrej nawierzchni: C

Oferty

Opis produktu

Yokohama W.drive V903 175/65R15 84T opona osobowa zimowa

Zima to inspiracja. Pozwól, by emocje cię napędziły.

użycie: śladowe samochody osobowe

Nowa opona zimowa z serii W.drive dedykowana dla samochodów kompaktowych. Cechuje się bardzo korzystnym odprowadzaniem wody oraz ponad przeciętną przyczepnością na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni. V903 to trójwymiarowa i kierunkowa rzeźba, a także zwężony krój bieżnika. Najwyższa stabilność choćby w trakcie jazdy z dużą prędkością. Jest to opona o niskich oporach toczenia co oznacza, iż nowy W.drive jest ekonomiczny! Przekonaj się sam!

mocne strony:

* nadzwyczajne czucie pojazdu na mokrej i ośnieżonej nawierzchni

* nieprzeciętna stabilność podczas jazdy z dużą prędkością

* Niskie zużycie paliwa dzięki niskim oporom toczenia

CHARAKTERYSTYKA:

* Kierunkowy bieżnik

* Wielowarstwowe lamelki

* Trójwymiarowe bloki z technologią „rowka w rowku"

* Główne rowki obwodowe w profilu zygzaka

* jednostajna i lekka budowa

* Mieszanka bogata w mikro krzemionkę

* Cząsteczki polimeru obudowane krzemionką

LAMELE 3D;

Specjalnie zaprojektowane lamele 3D o wielościennej konstrukcji znakomite osiągi na suchych, mokrych i ośnieżonych nawierzchniach. Duża łączna powierzchnia powiększa sztywność bloków bieżnika i pozwala im na wzajemne wspieranie się.

zwiększona „gęstość" lameli maksymalizuje efekt krawędziowania, przekładając się na zwiększoną przyczepność.

Porównanie lameli klasycznych z lamelami 3D

obszerny ZAKRES TEMPERATUROWY;

Mieszanka opony W.drive jest przystosowana do szerokiego zakresu temperatur i zmiennej pogody w zimie. Dzięki czemu osiągi opon utrzymują się na stałym, wysokim poziomie, niezależnie od warunków atmosferycznych.

elastyczny polimer zachowuje pokaźniejszą miękkość i sprężystość w zimowych warunkach. Cząsteczki mikrokrzemionki są drobniejsze tradycyjna krzemionka, dzięki temu możliwe jest bardziej równomierne jej rozłożenie w mieszance. Mikrokrzemionka wpływa na zachowanie sztywności i stabilności opony, nawet w sytuacji użycia miękkich polimerów.

KIERUNKOWA RZEŹBA BIEŻNIKA;

1) Kierunkowy bieżnik lepsze "czucie" nawierzchni, trakcję na śniegu i błocie pośniegowym oraz doskonałe odprowadzanie wody na mokrej nawierzchni.

2) Oryginalne wielowarstwowe lamele YOKOHAMY maksymalizują efekt krawędziowania na ośnieżonych i oblodzonych nawierzchniach. Mimo miękkiej mieszanki bloki bieżnika pozostają niesprężyste.

3) Centralne żebro z trójwymiarowymi ściankami zapewnia stabilność jazdy na suchej nawierzchni przez powiększenie powierzchni styku Mikrorowki rozpraszają napięcie i ciepło na powierzchni opony, uniemożliwiając nierównomiernemu zużyciu opony.

4) Zygzakowate rowki wzdłużne świetną trakcję i słuszny drenaż, chroniąc przed aquaplaningiem.