Uniroyal MS Plus 77 245/70 R16 107 T

cena od 435,66 PLN

Uniroyal MS Plus 77 245/70 R16 107 T
Szerokość przekroju: 245 |  Wysokość profilu: 70 |  Średnica osadzenia: R16 |  Indeks nośności: 107 |  Indeks prędkości: T |  Typ pojazdu: SUV

Oferty

Opis produktu

DATA PRODUKCJI OPON przekazanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "informacje technicznE" Uniroyal MS Plus 77 wyznacza świeże standardy dla opon zimowych. Użyta w niej technologia została konsekwentnie dostosowana do dzisiejszych warunków zimowych na drogach.

Dzięki rewelacyjnym właściwościom na mokrej nawierzchni w niskich temperaturach i wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa na śniegu, proponuje najlepszą skuteczność w zimie. Lepsze hamowanie na lodzieDuża gęstość lameli pozwala lepiej eliminować warstwę wody z powierzchni lodu.

Zderzak użyty we wnętrzu lameli podtrzymuje ją w pozycji otwarej dla rozszerzonego przepływu wody przez szczelinę.Lepsze prowadzenie na mokrej nawierzchniMieszanka gumowa - specjalnie opracowana na mokrą nawierzchnię - zezwala na oponie sprawniejsze wykorzystanie porowatej struktury nawierzchni dla rozszerzenia przyczepności.duże, sztywne bloki w strefie barkowej bieżnika, cechują się zredukowanę podatnością na odkształcanienia w trakcie pokonywania zakrętówPrzyczepność i trakcja na śnieguDuża gęstość lameli udoskonala "frezowanie" śniegu.

Oznacza to udoskonaloną przyczepność i trakcję na śniegu.Wyższa oporność na aquaplaningSzerokie, otwarte kanały w części centralnej i barkowej bieżnika zwiększają przepływ wody z dala od powierzchni przylegania czoła bieżnika do nawierzchni....