Pirelli Scorpion Ice & Snow 315/35 R20 110 V

cena od 1791,17 PLN

oszczędzasz do 11%

Pirelli Scorpion Ice & Snow 315/35 R20 110 V
Szerokość przekroju: 315 |  Wysokość profilu: 35 |  Średnica osadzenia: R20 |  Indeks nośności: 110 |  Indeks prędkości: V |  Efektywność paliwowa: C |  Poziom emisji hałasu: 71 dB |  Przyczepność na mokrej nawierzchni: C

Oferty

Opis produktu

Asymetryczne opony, zaprojektowane specjalnie z myślą o szybkich, ekskluzywnych modelach SUV, unikatowe osiągi w trakcie jazdy w warunkach zimowych. Asymetryczne opony, zaprojektowane specjalnie z myślą o szybkich, elitarnych modelach SUV, unikatowe osiągi w trakcie jazdy w warunkach zimowych.

Opony specjalnie zaprojektowane, aby poprawić osiągi w niskich temperaturach i na śniegu. Całkowitą mobilność na każdej nawierzchni, w każdych warunkach terenowych. Dedykowane dla szybkich, luksusowych samochodów terenowych. Opony Scorpion Ice + Snow dynamicznie reagują na nawierzchniach takich, jak mokry asfalt czy żwir.

Tak, jak w przypadku wszystkich artykułów Scorpion, bezpieczeństwo i komfort jazdy są priorytetami. Opony te całkowitą kontrolę nad pojazdem, w niełatwych warunkach drogowych. Projekt wzoru bieżnika i ściany bocznej opon Scorpion Ice + Snow udoskonala wygląd samochodu.

szykowny bieżnik z asymetrycznym wzorem i zygzakowatymi rowkami. Pochylone pod kątem bloki i wzmocnione barki bieżnika. Deseń bocznej ścianki zaprojektowany został zgodnie z najkorzystniejszymi tradycjami Pirelli.

Podstawowe homologacje:
Audi, Mercedes, Porsche, Volkswagen.

dobór marki i modelu pojazdu w interaktywnej aplikacji Pirelli pozwoli Ci zorientować się jakie opony są polecane, zgodnie ze specyfikacją technologiczną, homologacjami i listą dopuszczalnych zamienników.

KORZYŚCI:
Niski poziom hałasu, a także wysokie właściwości jezdne w każdych warunkach zimowych.
Lepsza kontrola w sytuacji aquaplaningu.
stosowna stabilność kierunkowa na śniegu, dodatkowo przy jeździe w dół.
pokaźniejsza prędkość reakcji i lepsza sterowność.