Nokian WR SUV 3 275/45 R21 110 W

cena od 699,00 PLN

Nokian WR SUV 3 275/45 R21 110 W
Szerokość przekroju: 275 |  Wysokość profilu: 45 |  Średnica osadzenia: R21 |  Indeks nośności: 110 |  Indeks prędkości: W |  Typ pojazdu: SUV |  Efektywność paliwowa: C |  Przyczepność na mokrej nawierzchni: B

Oferty

Opis produktu

nadzwyczajne atrybuty jezdne na śniegu i błocie pośniegowym

Opona Nokian WR SUV w zmiennych warunkach zimowych w Polsce czuje się jak u siebie i zagwarantuje idealną przyczepność zimą oraz rewelacyjne parametry jezdne. Zimowa opona Nokian WR SUV 3 chroni przed aquaplaningiem i aquaplaningiem na błocie pośniegowym oraz pozwala uniknąć wszelkich niespodzianek, jakie niesie ze sobą zima. Opona ta płynnie się toczy i gwarantuje precyzyjne prowadzenie, jak też równowagę na śniegu, błocie pośniegowym i na suchych nawierzchniach.

Nowy symetryczny bieżnik kierunkowy opony Nokian WR SUV 3, liczne nacięcia lameli i zimowa mieszanka gumowa na bazie krzemionki do samochodów SUV o znacznej mocy wyjątkowo jednostajne właściwości jezdne i dobrą przyczepność nawet przy wysokich szybkościach. Z kolei innowacje takie jak system Snow Claws wyśmienitą przyczepność na śniegu i lodzie – był to cel specjalny, który postawiono sobie przy projektowaniu tej opony. Unikatowy wzór bieżnika i polerowane rowki poprzeczne pomagają usunąć niebezpieczny aquaplaning oraz aquaplaning na błocie pośniegowym.

unikatowy wzór bieżnika – doskonałe prowadzenie

Bieżnik opon SUV High Performance optymalizuje prowadzenie pojazdu i właściwości zabezpieczające przed aquaplaningiem i aquaplaningiem na błocie pośniegowym. Wzdłużne żebro środkowe stabilizuje jazdę na wszystkich powierzchniach, zwłaszcza przy znacznych szybkościach. Poza logicznym i wyważonym prowadzeniem opona Nokian WR SUV 3 dokładnie się zatrzymuje i lekko toczy, dzięki czemu kierowca oszczędza paliwo i broni środowisko.

Stabilizatory na blokach bieżnika obok żebra środkowego i żeber wzdłużnych dodatkową sztywność w nieprzystępnych i zmiennych warunkach, w jakich eksploatuje się samochody SUV. Trójwymiarowe lamele blokujące, rozciągające się od barku do barku, udoskonalają prowadzenie opon zimowych Nokian na zakrętach i podczas wymijania. W przeciwieństwie do lameli prostej lamela blokująca 3D wspomaga blok bieżnika wtedy, gdy się otwiera, co zagwarantuje mechanizm blokujący, który jest w nią zastosowany.

progresywny system Snow Claws – adekwatna przyczepność na śniegu

Specjalne „pazurki" systemu Snow Claws są wycięte w rowkach wzdłużnych i poprzecznych bloków bieżnika, by zapewnić konieczną przyczepność na drogach w warunkach zimowych. Solidnie wbijają się w powierzchnię na miękkim śniegu i na miękkim podłożu. Znaczna liczba lameli w blokach bieżnika zapewnia rezerwę przyczepności na dni deszczowe. Opona Nokian WR SUV 3 momentalnie reaguje na ruchy kierownicy, z łatwością się ją prowadzi na suchych oraz mokrych nawierzchniach, jest także niezawodna w trakcie szybkiego skręcania lub zmiany pasa ruchu na oblodzonej drodze.

dostosowana mieszanka bieżnika maksymalizuje przyczepność i wytrzymałość

niesprężysta zimowa mieszanka na bazie krzemionki do samochodów SUV, dostosowana do zmiennych warunków i wielkich szybkości, zagwarantuje rewelacyjną przyczepność zimą i wytrzymałość na ścieranie we wszelkich temperaturach. Przyczepność na mokrych nawierzchniach jest optymalizowana poprzez dużą zawartość krzemionki w mieszance, która bezusterkowo reaguje na wzrost i spadek temperatury.

ARAMID BOCZNE ŚCIANY – Wytrzymałe jak nigdy wcześniej

Opony producenta Nokian Tyres z technologią aramidowych ścian bocznych oferują Ci dopełniające bezpieczeństwo i trwałość na wymagających nawierzchniach i w złych warunkach pogodowych. Nieporównywalnie wytrzymałe ściany boczne są szczególnie niepodatne na zużycie i przecięcia. Włókna aramidowe usztywniają i wzmacniają bok opony, dzięki temu jest ona w stanie jeszcze lepiej znosić uderzenia.

Ten sam materiał stosuje się w lotnictwie oraz w przemyśle zbrojeniowym. Z powodzeniem używany jest w kamizelkach kuloodpornych.

Aramid chroni opony marki Nokian Tyres. Opony Nokian Tyres bronią życie.