Nokian WR SUV 3 265/50 R20 111 V

cena od 799,44 PLN

oszczędzasz do 50%

Nokian WR SUV 3 265/50 R20 111 V
Szerokość przekroju: 265 |  Wysokość profilu: 50 |  Średnica osadzenia: R20 |  Indeks nośności: 111 |  Indeks prędkości: V |  Typ pojazdu: SUV |  Efektywność paliwowa: B |  Poziom emisji hałasu: 73 dB |  Przyczepność na mokrej nawierzchni: C

Oferty

Opis produktu

idealne atrybuty jezdne na śniegu i błocie pośniegowym

Opona Nokian WR SUV w zmiennych warunkach zimowych w Polsce czuje się jak u siebie i gwarantuje genialną przyczepność zimą oraz idealne atrybuty jezdne. Zimowa opona Nokian WR SUV 3 chroni przed aquaplaningiem i aquaplaningiem na błocie pośniegowym, a także pozwala uniknąć wszelkich nieoczekiwanek, jakie niesie ze sobą zima. Opona ta płynnie się toczy i zapewnia dokładne prowadzenie, jak dodatkowo równowagę na śniegu, błocie pośniegowym i na suchych nawierzchniach.

Nowy symetryczny bieżnik kierunkowy opony Nokian WR SUV 3, liczne nacięcia lameli i zimowa mieszanka gumowa na bazie krzemionki do samochodów SUV o obszernej mocy istotnie jednostajne parametry jezdne i prawidłową przyczepność nawet przy wysokich prędkościach. Z kolei innowacje takie jak system Snow Claws znakomitą przyczepność na śniegu i lodzie – był to cel specjalny, który postawiono sobie przy projektowaniu tej opony. Wyjątkowy wzór bieżnika i polerowane rowki poprzeczne pomagają usunąć niebezpieczny aquaplaning i aquaplaning na błocie pośniegowym.

wyjątkowy wzór bieżnika – wspaniałe prowadzenie

Bieżnik opon SUV High Performance optymalizuje prowadzenie pojazdu i właściwości zabezpieczające przed aquaplaningiem i aquaplaningiem na błocie pośniegowym. Wzdłużne żebro środkowe stabilizuje jazdę na wszystkich powierzchniach, zwłaszcza przy pokaźnych prędkościach. Poza logicznym i wyważonym prowadzeniem opona Nokian WR SUV 3 dokładnie się zatrzymuje i lekko toczy, dzięki czemu kierowca oszczędza paliwo i chroni środowisko.

Stabilizatory na blokach bieżnika obok żebra środkowego i żeber wzdłużnych dodatkową sztywność w niełatwych i zmiennych warunkach, w jakich eksploatuje się samochody SUV. Trójwymiarowe lamele blokujące, rozciągające się od barku do barku, udoskonalają prowadzenie opon zimowych Nokian na zakrętach i w trakcie wymijania. W przeciwieństwie do lameli prostej lamela blokująca 3D wspomaga blok bieżnika wtedy, gdy się otwiera, co zagwarantuje mechanizm blokujący, który jest w nią zastosowany.

nowoczesny system Snow Claws – trafna przyczepność na śniegu

Specjalne „pazurki" systemu Snow Claws są wycięte w rowkach wzdłużnych i poprzecznych bloków bieżnika, aby zapewnić konieczną przyczepność na drogach w warunkach zimowych. Solidnie wbijają się w powierzchnię na miękkim śniegu i na miękkim podłożu. Wielka ilość lameli w blokach bieżnika gwarantuje rezerwę przyczepności na dni deszczowe. Opona Nokian WR SUV 3 ekspresowo reaguje na ruchy kierownicy, z łatwością się ją prowadzi na suchych i mokrych nawierzchniach, jest także bezusterkowa podczas szybkiego skręcania albo zmiany pasa ruchu na oblodzonej drodze.

dobrana mieszanka bieżnika maksymalizuje przyczepność i odporność

niesprężysta zimowa mieszanka na bazie krzemionki do samochodów SUV, dostosowana do zmiennych warunków i obszernych szybkości, zapewnia perfekcyjną przyczepność zimą i wytrzymałość na ścieranie we wszelkich temperaturach. Przyczepność na mokrych nawierzchniach jest optymalizowana przez dużą zawartość krzemionki w mieszance, która bezawaryjnie reaguje na wzrost i spadek temperatury.