Nokian WR SUV 3 235/55 R18 104 H

cena od 533,85 PLN

oszczędzasz do 13%

Nokian WR SUV 3 235/55 R18 104 H
Szerokość przekroju: 235 |  Wysokość profilu: 55 |  Średnica osadzenia: R18 |  Indeks nośności: 104 |  Indeks prędkości: H |  Typ pojazdu: SUV |  Efektywność paliwowa: C |  Poziom emisji hałasu: 72 dB |  Przyczepność na mokrej nawierzchni: C

Oferty

Opis produktu

genialne parametry jezdne na śniegu i błocie pośniegowym

Opona Nokian WR SUV w zmiennych warunkach zimowych w Polsce czuje się jak u siebie i gwarantuje rewelacyjną przyczepność zimą oraz wspaniałe właściwości jezdne. Zimowa opona Nokian WR SUV 3 chroni przed aquaplaningiem i aquaplaningiem na błocie pośniegowym i pozwala uniknąć wszystkich nieoczekiwanek, jakie niesie ze sobą zima. Opona ta płynnie się toczy i gwarantuje staranne prowadzenie, jak jeszcze równowagę na śniegu, błocie pośniegowym i na suchych nawierzchniach.

Nowy symetryczny bieżnik kierunkowy opony Nokian WR SUV 3, liczne nacięcia lameli i zimowa mieszanka gumowa na bazie krzemionki do samochodów SUV o obfitej mocy szczególnie stabilne atrybuty jezdne i dobrą przyczepność nawet przy wysokich prędkościach. Z kolei innowacje takie jak system Snow Claws wspaniałą przyczepność na śniegu i lodzie – był to cel specjalny, który postawiono sobie przy projektowaniu tej opony. Unikatowy wzór bieżnika i polerowane rowki poprzeczne pomagają polikwidować niebezpieczny aquaplaning i aquaplaning na błocie pośniegowym.

wyjątkowy wzór bieżnika – świetne prowadzenie

Bieżnik opon SUV High Performance optymalizuje prowadzenie pojazdu i parametry zabezpieczające przed aquaplaningiem i aquaplaningiem na błocie pośniegowym. Wzdłużne żebro środkowe stabilizuje jazdę na wszelkich powierzchniach, zwłaszcza przy znacznych prędkościach. Poza logicznym i wyważonym prowadzeniem opona Nokian WR SUV 3 skrupulatnie się zatrzymuje i lekko toczy, dzięki czemu kierowca oszczędza paliwo, a także chroni środowisko.

Stabilizatory na blokach bieżnika obok żebra środkowego i żeber wzdłużnych dodatkową sztywność w trudnych i zmiennych warunkach, w jakich eksploatuje się samochody SUV. Trójwymiarowe lamele blokujące, rozciągające się od barku do barku, poprawiają prowadzenie opon zimowych Nokian na zakrętach i w trakcie wymijania. W przeciwieństwie do lameli prostej lamela blokująca 3D wspomaga blok bieżnika wtedy, gdy się otwiera, co gwarantuje mechanizm blokujący, który jest w nią zaimplementowany.

postępowy system Snow Claws – optymalna przyczepność na śniegu

Specjalne „pazurki" systemu Snow Claws są wycięte w rowkach wzdłużnych i poprzecznych bloków bieżnika, aby zapewnić niezbędną przyczepność na drogach w warunkach zimowych. Potężnie wbijają się w powierzchnię na miękkim śniegu i na miękkim podłożu. Obfita liczba lameli w blokach bieżnika gwarantuje rezerwę przyczepności na dni deszczowe. Opona Nokian WR SUV 3 szybko reaguje na ruchy kierownicy, łatwo się ją prowadzi na suchych i mokrych nawierzchniach, jest także niezawodna w trakcie prędkiego skręcania lub zmiany pasa ruchu na oblodzonej drodze.

przypasowana mieszanka bieżnika maksymalizuje przyczepność i trwałość

nieelastyczna zimowa mieszanka na bazie krzemionki do samochodów SUV, dostosowana do zmiennych warunków i znacznych szybkości, zagwarantuje rewelacyjną przyczepność zimą i oporność na ścieranie we wszystkich temperaturach. Przyczepność na mokrych nawierzchniach jest optymalizowana przez dużą zawartość krzemionki w mieszance, która bezawaryjnie reaguje na wzrost i spadek temperatury.