Nokian WR SUV 3 235/55 R17 103 H

cena od 470,86 PLN

oszczędzasz do 11%

Nokian WR SUV 3 235/55 R17 103 H
Szerokość przekroju: 235 |  Wysokość profilu: 55 |  Średnica osadzenia: R17 |  Indeks nośności: 103 |  Indeks prędkości: H |  Typ pojazdu: SUV

Oferty

Opis produktu

Ogumienie przeznaczone na „warunki zimowe” spisuje się świetnie nie tylko w śniegu i na mrozie. Właściwie wymianę można przeprowadzić już w okresie, gdy temperatura spada poniżej 7 stopni Celsjusza i utrzymuje się przez kilka dni. Obecnie technologia produkcyjna sprawiła, że opony zimowe doskonale radzą sobie z suchymi nawierzchniami, niepokrytymi śniegiem czy lodem. Kluczem skuteczności opon, jest właśnie temperatura, a nie obecność śniegu na drodze. Na rynku jest wiele różnych firm produkujących opony samochodowe. Zapoznaj się z naszą propozycją "zimówek". Wybierz takie, które najlepiej spełnią Twoje wymagania.

Wymiary

Ten model zaprojektowano specjalnie dla aut SUVch.

Właściwości

Warto także pamiętać o pozostałych cechach opon.

Podsumowanie

W naszej ofercie dostępne są opony zimowe do niemal wszystkich typów samochodów. Wybór zależy od użytkownika samochodu, jego kieszeni i upodobania. Upraszczając, możemy przyjąć zasadę, że opony droższe, markowe, zazwyczaj charakteryzują się lepszymi parametrami, chociaż nie jest to sztywną regułą. Prezentowane ogumienie Nokian WR SUV 3 to rozsądny wybór w stosunku jakości do ceny.