Nokian WR D4 195/65 R15 91 T

cena od 180,63 PLN

oszczędzasz do 7%

Nokian WR D4 195/65 R15 91 T
Szerokość przekroju: 195 |  Wysokość profilu: 65 |  Średnica osadzenia: R15 |  Indeks nośności: 91 |  Indeks prędkości: T |  Typ pojazdu: osobowy

Oferty

Opis produktu

niesłychana przyczepność

Pierwsza zimowa opona z wyższej półki do samochodów osobowych z notą A w kategorii przyczepności na mokrej nawierzchni, która oznacza o sporo krótszą drogę hamowania.

Dzięki licznym innowacjom Nokian WR D4 jest mistrzem przyczepności i zagwarantuje bezpieczną, zrównoważoną jazdę.

  • najkorzystniejsza przyczepność zimą
  • Stabilność i komfort jazdy
  • Samochody klasy przeciętnej

obszerniejsza przyczepność zimą, lepsze wyczucie prowadzenia
Każdy blok i lamela w stylowym wzorze bieżnika ma precyzyjny zarys i precyzyjnie zdefiniowaną rolę, co przekłada się na wspaniałą przyczepność i prowadzenie.

Kontrolowane prowadzenie
Obszar centralny jest zdominowany przez potężne i masywne żebro centralne. Lamele mocnego żebra centralnego nie biegną przez całą jego szerokość, co rozszerza precyzję i kontrolę prowadzenia.

dokładna przyczepność, nadzwyczajna wytrzymałość na ścieranie, niskie zużycie paliwa
wyjątkowe rozłożenie cząsteczek mieszanki kauczukowej Nokian Twin Trac Silica, zawierającej naturalny kauczuk, krzemionkę i olej rzepakowy, gwarantuje doskonałe wyniki na śniegu i mokrej nawierzchni.

technologia cichych ścian bocznych

Specjalnie dostosowana mieszanka gumy między ścianami bocznymi a bieżnikiem skutecznie tłumi hałas i wibracje, które są przenoszone z nawierzchni do w środku pojazdu przez ściany boczne.

Wskaźnik bezpieczeństwa opon zimowych z płatkiem śniegu podciąga poziom bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy.

Wskaźnik bezpieczeństwa opon zimowych z płatkiem śniegu w modelu Nokian WR D4 zagwarantuje Ci bezpieczne prowadzenie w zimowych warunkach. Głębokość bieżnika podawana jest w ilośćch od 8 do 4 mm. Liczby znikają jedna po drugiej wraz z stoponiowym zużywaniem się opony i obniżaniem się głębokości bieżnika. Płatek śniegu pozostaje widoczny do momentu osiągnięcia 4mm głębokości. Gdy przestanie być dostrzegalny, oznacza to, iż czas na wymianę opon. Rowki muszą mieć conajmniej 4 mm głebokości, żeby zapewnić odpowiednią przyczepność na śniegu i zapobiegać zjawisku aquaplaningu. Firma Nokian Tyres opracowała i opantentowała wskaźnik bezpieczeństwa opon zimowych. Takiej innowacji nie wprowadził żaden inny producent.