Nokian WR D4 195/60 R16 89 H

cena od 310,36 PLN

oszczędzasz do 33%

Nokian WR D4 195/60 R16 89 H
Szerokość przekroju: 195 |  Wysokość profilu: 60 |  Średnica osadzenia: R16 |  Indeks nośności: 89 |  Indeks prędkości: H |  Typ pojazdu: osobowy

Oferty

Opis produktu

Charakterystykę opon zimowych docenimy w każdej temperaturze poniżej 7 stopni Celsjusza. Opony zimowe sprawdzą się także poza śniegiem. Poradzą sobie doskonale z błotem pośniegowym i marznącym deszczem. Zapewnią także dobrą przyczepność w suchych warunkach, za sprawą odpowiedniej mieszanki gumowej oraz odpowiedniemu bieżnikowaniu. Przyjrzyj się bliżej produktowi firmy Nokian WR D4 i zdecyduj, czy spełni Twoje wymagania. Dbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, a także innych użytkowników dróg. Zimę przywitaj z nowymi oponami.

Wymiary

Opony przeznaczone są do pojazdów osobowych.

Właściwości

Do tego nie należy też zapominać o innych atrybutach opon.

Podsumowanie

W naszej ofercie dostępne są opony zimowe do niemal wszystkich typów samochodów. Wybór zależy od użytkownika samochodu, jego kieszeni i upodobania. Upraszczając, możemy przyjąć zasadę, iż opony droższe, markowe, zazwyczaj charakteryzują się lepszymi parametrami, chociaż nie jest to sztywną regułą. Prezentowane ogumienie Nokian WR D4 to rozsądny wybór w stosunku jakości do ceny.