Nokian WR A3 215/55 R17 98 V

cena od 530,00 PLN

Nokian WR A3 215/55 R17 98 V
Szerokość przekroju: 215 |  Wysokość profilu: 55 |  Średnica osadzenia: R17 |  Indeks nośności: 98 |  Indeks prędkości: V |  Typ pojazdu: osobowy |  Efektywność paliwowa: C |  Poziom emisji hałasu: 72 dB |  Przyczepność na mokrej nawierzchni: C

Oferty

Opis produktu

Nokian WR A3 215/55R17 98V opona osobowa zimowa

Nowa opona zimowa Nokian WR A3 została tworzona z myślą o samochodach asygnowanych do wysokich osiągów, gdzie szczególny nacisk położono na precyzję opony przy wysokich szybkościach. Ten przyjazny środowisku produkt klasy Premium swoją jakość zawdzięcza nanotechnologii, olejowi canola i potężnemu doświadczeniu firmy Nokian Tyres w produkcji i testowaniu opon w najtrudniejszych warunkach zimowych, co zagwarantuje ich bezawaryjną funkcjonalność w każdej sytuacji na drogach Europy Centralnej.

adekwatna stabilność dzięki zastosowaniu Nanobazy;

Sportowa opona Nokian WR A3 posiada asymetryczny bieżnik, dzięki czemu uzyskuje bezawaryjną przyczepność, nie marnując jednocześnie swoich cech jako opony przeznaczonej do wysokich osiągów. Konstrukcja barku wewnętrznego pozwala wydajniej likwidujeć wodę, a także błoto pośniegowe.

Struktura nanobazy, której użycie jest możliwe dzięki nanotechnologii, wpływa na wyraźną ulepszenie kierowalności opony i kontroli w trakcie wykonywania skrętów, zmiany pasów, a także wymijania. Opona bardzo podkreśla się pod względem swych nadzwyczajnych cechy, które odpowiadają za zachowanie kontroli w ekstremalnych sytuacjach zarówno na śliskich nawierzchniach, jak i na drogach o konkretnej przyczepności.

Kriogeniczna mieszanka canola zastosowana do budowy bieżnika jest prekursorskim połączeniem naturalnej gumy, krzemionki, a także oleju canola, dzięki któremu uzyskujemy stosowną przyczepność w zimowych warunkach i na mokrych nawierzchniach oraz obszerniejszą oporność na zużycie w szerokim zakresie temperatur.

Wyższe przebiegi i lepsza reakcja opony dzięki układowi cichych rowków;

Półkoliste wgłębienia na bokach żeber wzdłużnych opony zimowej Nokian WR A3 odpowiadają za jej chłodzenie poprzez minimalizowanie ciepła generowanego poprzez oponę i powodują, że jest ona bardziej bezpieczna i wytrzymała nawet przy wysokich prędkościach. To postępowe rozwiązanie, zwane "układem cichych rowków", zmniejsza także opór aerodynamiczny i zagwarantuje wyższe przebiegi dzięki niższemu zużyciu paliwa. Dodatkowo, skutecznie minimalizuje hałas na zewnątrz i w środku pojazdu.

W budowie ściany bocznej opony wykorzystana pozostała najnowsza innowacja, zwana Systemem Cichej Ściany Bocznej, która gwarantuje pokaźniejszy komfort jazdy, a także wytłumia emitowany poprzez oponę hałas w środku pojazdu. Jej produktywność zawdzięczać można gumowej warstwie użytej między bieżnikiem opony a ścianą boczną, której zadaniem jest pochłanianie wibracji z powierzchni i zapobieganie ich przedostawaniu się do środka pojazdu.

pokaźniejszy komfort i bezpieczeństwo dzięki Wskaźnikowi Bezpieczeństwa Zimą;

świetna jazda zimą realna jest tylko wówczas, gdy opony są w prawidłowym stanie.

Opona zimowa Nokian WR A3 posiada Wskaźnik Zużycia Bieżnika (DSI), ponadto wzbogacony o specyficzny symbol płatka śniegu, który stanowi Wskaźnik Bezpieczeństwa Zimą.

Ten zastrzeżony przez firme Nokian Tyres typowy komponent zlokalizowany na blokach bieżnika, wskazuje aktualną wysokość rzeźby bieżnika w mm. Symbol płatka śniegu pozostaje widoczny do czasu, aż głębokość rowków nie osiągnie granicznej wartości 4 mm.

Na ścianach bocznych opony znajduje się znane już z poprzednich modeli pole informacyjne dotyczące zalecanego ciśnienia powietrza w oponie. Właściwe ciśnienie w oponie zezwala na jej precyzyjną pracę, obniża stopień jej zużycia, a także obniża koszty eksploatacji pojazdu.