Matador MPS 530 Sibir Snow Van 205/65 R16 107 T

cena od 335,00 PLN

Matador MPS 530 Sibir Snow Van 205/65 R16 107 T
Szerokość przekroju: 205 |  Wysokość profilu: 65 |  Średnica osadzenia: R16 |  Indeks nośności: 107 |  Indeks prędkości: T |  Typ pojazdu: dostawczy |  Efektywność paliwowa: E |  Poziom emisji hałasu: 73 dB |  Przyczepność na mokrej nawierzchni: C

Oferty

Opis produktu

DATA PRODUKCJI OPON przekazanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "dane technologicznE" nieprzeciętna przyczepność i bezpieczeństwo jazdy w zimowych warunkach! Sibir Snow Van to nowa generacja opon zimowych do samochodów dostawczych, przystępna dla felg o rozmiarach od 14 do 16 cali.asygnowana do transportu długodystansowego i regionalnego, o unikatowej trwałości.

Użytkownicy potwierdzają m.in. Ich nieszablonową wytrzymałość na uszkodzenia barku i boku opony- gdy inne opony pękają, Matador dalej prowadzi Twoje auto!Niewygórowana cena w połączeniu z arcytrudną trwałością, komfortem i bezpieczeństwem podróży to wspaniałe połączenie cech opon przeznaczonych dla segmentu biznesowego.

Oponę Sibir Snow Van polecamy każdemu przedsiębiorcy, który na co dzień wykorzystuje w swojej firmie auta dostawcze. Cecha- sinusoidalny zarys lamelek z pokaźniejszą ilością krawędzi chwytających- zoptymalizowane możliwości odprowadzania śniegu dzięki kieszeniom śnieżnymKorzyści z rozwiązania- powiększona przyczepność i hamowanie- wyjątkowa trakcja i prowadzenie w warunkach zimowych Cecha- kompaktowe, łączone bloki w centralnej części bieżnika- podwójne bloki bieżnika oddzielone rowkiem obwodowym z elementami odprowadzającymi- lamele na barkach ustawione pod kątem w stosunku do lameli w centralnej części bieżnika Korzyści z rozwiązania- wyjątkowo wysoka stabilność w pokonywaniu zakrętów, opona "wgryza" się w podłoże- stabilność kierunkowa opony, wydajne odprowadzanie śniegu i błota pośniegowego przy wysokich prędkościach Cecha- wysokie zagęszczenie lameli w blokach opony- spore kanały obwodowe Korzyści z rozwiązania- rewelacyjne hamowanie na śniegu- odporność na aquaplaning- wysoka precyzja prowadzenia w najtrudniejszych warunkach ( błoto pośniegowe, śnieg ) NATYCHMIASTOWA przesyłkaPRZEDPŁATA- KOSZT DOSTAWY 0złPOBRANIE - KOSZT DOSTAWY 9zł Producentem i gwarantem jakości opon jest producent: Matador, należąca do grupy ContinentalMatador jako firma opon istnieje od 1925 roku - ogumienie tejże marki było montowane we wszystkich samochodach wytwarzanych w Czechosłowacji.

aktualnie Matador to jedna z największych słowackich firm oraz jeden z największych producentów opon na świecie. Aż 87% artykułów Matadora trafia na export do 80-ciu krajów z całego świata. Najwięcej do USA, dużej Brytanii i Niemiec....