Matador MP 54 Sibir Snow 155/80 R13 79 T

cena od 122,88 PLN

oszczędzasz do 21%

Matador MP 54 Sibir Snow 155/80 R13 79 T
Szerokość przekroju: 155 |  Wysokość profilu: 80 |  Średnica osadzenia: R13 |  Indeks nośności: 79 |  Indeks prędkości: T |  Typ pojazdu: osobowy

Oferty

Opis produktu

Pomyśl nad zmianą opon na zimę. Zredukuj spalanie, zwiększ przyczepność i poczuj się bezpieczniej na drodze. Dobierz odpowiedni model opon dla swojego samochodu. Przyjrzyj się bliżej oponom zimowym MP 54 Sibir Snow, oferowanym przez koncern Matador. Przeczytaj i sprawdź, czy spełnią Twoje wymagania.

Wymiary

Opony przeznaczone są do pojazdów osobowych.

Właściwości

Oprócz parametrów fizycznych, opony różnią się także innymi cechami.

Podsumowanie

Pamiętajmy aby podczas wymiany opon, nie oszczędzać poprzez montaż tylko jednej pary na przedniej lub tylnej osi pojazdu. Mimo, iż prawo tego nie zabrania, badania wskazują na dużo niższą skuteczność opon w takiej konfiguracji. Jazda z dwiema zimówkami powoduje wyraźne pogorszenie stabilności pojazdu na zakrętach, co może być niebezpieczne. Dodatkowo, jeśli wybierzemy ogumienie asymetryczne, musimy zwrócić uwagę na odpowiedni montaż zgodny z umieszczonymi oznaczeniami. Ostatnią ważną kwestią, o której należy pamiętać jest to, iż po założeniu nowego kompletu opon, należy im dać kilkadziesiąt kilometrów na "na dotarcie". Tak przygotowana opona, powinna wspomóc kierowcę w zmaganiu się z trudami zimowej jazdy. Warto zwrócić uwagę na Matador MP 54 Sibir Snow, to dobry wybór dla wszystkich, którzy szukają produktu o dobrych właściwościach za rozsądną cenę.