Hankook i*cept RS2 W452 155/65 R14 75 T

cena od 153,02 PLN

oszczędzasz do 8%

Hankook i*cept RS2 W452 155/65 R14 75 T
Szerokość przekroju: 155 |  Wysokość profilu: 65 |  Średnica osadzenia: R14 |  Indeks nośności: 75 |  Indeks prędkości: T |  Typ pojazdu: osobowy |  Poziom emisji hałasu: 71 dB |  Przyczepność na mokrej nawierzchni: C

Oferty

Opis produktu

firma Hankook wkracza na arenę światową. Dzięki stałemu zaangażowaniu w rozwój technologiczny i progresywność nasz rozwój prowadzi do pozycji czołowego światowego producenta opon, który dostarcza zrównoważone rozwiązania w celu zapewniania wszystkim klientom najzwyższej satysfakcji z prowadzenia pojazdów.

technologia Kontrol to filozofia będąca nieodłączną częścią firmy Hankook, wykorzystywana we wszystkich procesach badawczych, rozwojowych i produkcyjnych dla wszelkich towarów firmy Hankook. Litera „K" w słowie „Kontrol" oznacza „kinetykę", czyli innymi słowy „ruch".

technika Kontrol jest oparta na podstawowym założeniu umożliwienia całkowitego zarządzania interakcją pomiędzy samochodem, kierowcą a drogą. Wszystkie produkty Hankook są wytwarzane w oparciu o koncepcję technice Kontrol i mają na celu zapewnianie klientom przyjemności z jazdy przez osiągi, komfort, bezpieczeństwo i przyjazność środowisku.

Od skrajnych osiągów w sportach motorowych po codzienne odwożenie dzieci do szkoły w deszczowy dzień Przed rozpoczęciem każdego projektu rozwojowego producent Hankook szczegółowo analizuje zapotrzebowania klientów i wydobywa wykorzystaneczne wnioski w celu opracowania opon, które spełnią rozmaite zapotrzebowania kierowców oraz dostosują się do szerokiej gamy stylów jazdy.

Kierowca jest dla nas za każdym razem najważniejszy, a takie podejście pozwala nam znajdować się za każdym razem o krok do przodu na drodze postępu technologicznego, umożliwiającego wywoływanie prawdziwych emocji technika Kontrol za każdym razem jest na miejscu.