Goodyear UltraGrip+ SUV 215/65 R16 98 T

cena od 413,28 PLN

Goodyear UltraGrip+ SUV 215/65 R16 98 T
Szerokość przekroju: 215 |  Wysokość profilu: 65 |  Średnica osadzenia: R16 |  Indeks nośności: 98 |  Indeks prędkości: T |  Typ pojazdu: SUV

Oferty

Opis produktu

Specyfika opon do użytku zimowego, polega na zastosowaniu innej mieszanki gumowej, niż w przypadku opon letnich. Dzięki temu, ogumienie jest stosunkowo miękkie, nawet przy dużych mrozach. Nie pęka, nie rozwarstwia się i nie ściera w warunkach zimowych, tak łatwo jak opony letnie. Dodatkowo inna konstrukcja bieżnika, pozwala lepiej odprowadzać wodę czy błoto pośniegowe, którego w okresie zimowym pełno jest na naszych drogach. Zapoznaj się z możliwościami, jakie oferują Ci opony zimowe Goodyear UltraGrip+ SUV.

Wymiary

Są to opony z przeznaczeniem do samochodów SUVch. Jedna sztuka waży 9.5 kg.

Właściwości

Do tego nie należy też zapominać o innych atrybutach opon.

Podsumowanie

W naszej ofercie dostępne są opony zimowe do niemal wszystkich typów samochodów. Wybór zależy od użytkownika samochodu, jego kieszeni i upodobania. Upraszczając, możemy przyjąć zasadę, że opony droższe, markowe, zazwyczaj charakteryzują się lepszymi parametrami, chociaż nie jest to sztywną regułą. Prezentowane ogumienie Goodyear UltraGrip+ SUV to rozsądny wybór w stosunku jakości do ceny.