Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 235/40 R18 95 V

cena od 570,99 PLN

Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 235/40 R18 95 V
Szerokość przekroju: 235 |  Wysokość profilu: 40 |  Średnica osadzenia: R18 |  Indeks nośności: 95 |  Indeks prędkości: V |  Typ pojazdu: osobowy |  Efektywność paliwowa: C |  Poziom emisji hałasu: 71 dB |  Przyczepność na mokrej nawierzchni: B

Oferty

Opis produktu

znakomita przyczepność i znakomite prowadzenie w warunkach zimowych

Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 to opona zimowa klasy UHP (ultra-high-performance) dla najistotniej wymagających kierowców.

doskonałe hamowanie na śniegu

Skróć drogę hamowania w najważniejszych momentach dzięki technice SnowProtect firmy Goodyear gwarantującej znakomite prowadzenie w warunkach zimowych.

Mniejsze ryzyko aquaplaningu

Rowki hydrodynamiczne usprawniają odprowadzanie wody z powierzchni opony,ograniczyć ryzyko aquaplaningu i poprawić trakcję na topniejącym śniegu.

słuszne zużycie bieżnika

technologia słusznej pracy bieżnika zapewniająca poprawne wyszczególnionia jego zużycia.

perfekcyjne wyniki w testach

Opona Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 jest zwycięzcą testu Auto Bild Sportscars ze względu na jego dynamiczne prowadzenie w każdych warunkach pogodowych. Na pierwsze miejsce wpływ miała dodatkowo stabilność w bocznej przyczepności na mokrej i śnieżnej nawierzchni, prawidłowe bezpieczeństwo aquaplaningu i opory toczenia oszczędzające paliwo. Nic dziwnego, że dziennikarze ocenili oponę jako „wzorową”.

Opona otrzymała również miejsce na podium w teście opon ADAC z najlepszą oceną zużycia śniegu i zużycia paliwa, a także miejsce na podium w teście Sport Auto, który ocenił oponę jako godną polecenia.

Opis producenta: Goodyear jest jedną z największych firm oponiarskich na świecie. Firma wytwarza swoje produkty w 49 fabrykach w 22 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 66 tysięcy osób. Dwa centra innowacji w Luksemburgu, a także w USA stale opracowują najnowocześniejsze produkty i usługi, które wyznaczają standardy technologii i efektywności w branży.

producenta Goodyear rozpoznaje dzisiaj niemal każdy kierowca. Co atrakcyjne, historia nazwy marki nie pochodzi bezpośrednio od nazwiska założyciela, czyli Franka A. Seiberling'a. Właściciel Goodyear'a chciał uczcić pamięć osoby, bez której nie powstałaby żadna opona czyli Charles'a Goodyear'a. Jego pomysłem jest też oznakowanie produktów Goodyear skrzydlatym butem rzymskiego boga handlu i kupiectwa, Merkurego.

Goodyear zawsze inwestował w świeże technologie i rozwój. Dzięki temu lądownik Apollo 14 został wyposażony w MET (Modularized Equipment Transporter) z oponami Goodyear XLT, a Gary Gabelich mógł ustanowić na oponach ze skrzydlatym logiem, rekord szybkości - ponad 622 mph (około 1000 km/h). Z drobnej fabryki opon rowerowych której lista płac w 1898 roku wynosiła 217 dolarów, powstał koncern którego wysokość sprzedaży przekracza obecnie 20 bilionów dolarów.