Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 225/55 R17 101 V

cena od 542,37 PLN

oszczędzasz do 28%

Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 225/55 R17 101 V
Szerokość przekroju: 225 |  Wysokość profilu: 55 |  Średnica osadzenia: R17 |  Indeks nośności: 101 |  Indeks prędkości: V |  Typ pojazdu: osobowy |  Efektywność paliwowa: C |  Poziom emisji hałasu: 70 dB |  Przyczepność na mokrej nawierzchni: B

Oferty

Opis produktu

nadzwyczajna przyczepność i idealne prowadzenie w warunkach zimowych

Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 to opona zimowa klasy UHP (ultra-high-performance) dla najistotniej wymagających kierowców.

nadzwyczajne hamowanie na śniegu

Skróć drogę hamowania w najważniejszych momentach dzięki technice SnowProtect producenta Goodyear gwarantującej genialne prowadzenie w warunkach zimowych.

Mniejsze ryzyko aquaplaningu

Rowki hydrodynamiczne upraszczają odprowadzanie wody z powierzchni opony,obniżyć ryzyko aquaplaningu i poprawić trakcję na topniejącym śniegu.

adekwatne zużycie bieżnika

technologia trafnej pracy bieżnika gwarantująca poprawne wyszczególnionia jego zużycia.

wyśmienite wyniki w testach

Opona Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 jest zwycięzcą testu Auto Bild Sportscars ze względu na jego dynamiczne prowadzenie w każdych warunkach pogodowych. Na pierwsze miejsce wpływ miała także stabilność w bocznej przyczepności na mokrej i śnieżnej nawierzchni, dobre bezpieczeństwo aquaplaningu i opory toczenia oszczędzające paliwo. Nic dziwnego, że dziennikarze ocenili oponę jako „wzorową”.

Opona otrzymała w dodatku miejsce na podium w teście opon ADAC z najkorzystniejszą oceną zużycia śniegu i zużycia paliwa i miejsce na podium w teście Sport Auto, który ocenił oponę jako godną polecenia.

Opis producenta: Goodyear jest jedną z największych firm oponiarskich na świecie. Firma kreuje swoje produkty w 49 fabrykach w 22 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 66 tysięcy osób. Dwa centra innowacji w Luksemburgu i w USA stale opracowują najnowocześniejsze produkty i usługi, które wyznaczają standardy technice i skuteczności w branży.

markę Goodyear rozpoznaje dzisiaj niemal każdy kierowca. Co atrakcyjne, historia nazwy marki nie pochodzi bezpośrednio od nazwiska założyciela, czyli Franka A. Seiberling'a. Właściciel Goodyear'a chciał uczcić pamięć osoby, bez której nie powstałaby żadna opona czyli Charles'a Goodyear'a. Jego pomysłem jest ponadto oznakowanie produktów Goodyear skrzydlatym butem rzymskiego boga handlu i kupiectwa, Merkurego.

Goodyear zawsze inwestował w nowe technologie i rozwój. Dzięki czemu lądownik Apollo 14 został zaopatrzony w MET (Modularized Equipment Transporter) z oponami Goodyear XLT, a Gary Gabelich mógł ustanowić na oponach ze skrzydlatym logiem, rekord prędkości - ponad 622 mph (około 1000 km/h). Z minimalnej fabryki opon rowerowych której lista płac w 1898 roku wynosiła 217 dolarów, powstał koncern którego wysokość sprzedaży przekracza obecnie 20 bilionów dolarów.