Dunlop SP Winter Response 2 195/65 R15 91 T

cena od 208,53 PLN

oszczędzasz do 3%

Dunlop SP Winter Response 2 195/65 R15 91 T
Szerokość przekroju: 195 |  Wysokość profilu: 65 |  Średnica osadzenia: R15 |  Indeks nośności: 91 |  Indeks prędkości: T |  Typ pojazdu: osobowy |  Efektywność paliwowa: C |  Poziom emisji hałasu: 69 dB |  Przyczepność na mokrej nawierzchni: B

Oferty

Opis produktu

Dunlop SP Winter Response 2 atuty:
  • genialna przyczepność w zakrętach
  • Niskie opory toczenia
  • rewelacyjne prowadzenie na mokrej nawierzchni

Opona zimowa skonstruowana w celu utrzymania panowania nad pojazdem we wszystkich sytuacjach podczas jazdy w trakcie zimy. Model SP Winter Response jest oponą zimową, która oferuje przyczepność, udoskonaloną kontrolę oraz ulepszone wartości reakcji w trakcie jazdy zimą w każdych warunkach.

Opona zimowa, która przedstawia dwa rodzaje lameli, które współpracują żeby zapewnić udoskonaloną stabilność, trakcję, a także kontrolę. Wypustki na barkach opony zapewniają ciąg trakcji i hamowania podczas gdy wysoka amplituda ostrza umieszczonego wewnątrz wskaźnika zwiększa trakcję, a także wytrzymałość na ześlizgiwanie się w trakcie jazdy w zimowych warunkach. Opona zimowa pozostała oznaczona symbolami „M+S" zgodnie z dyrektywą rady 92/23/EWG z 31 marca dotyczącą opon, pojazdów mechanicznych i ich przyczep.

Specjalny system osadzania obręczy. Wzmacnia połączenie opony z felgą, powiększając precyzję prowadzenia. Analogicznie jak dłoń trzymająca kierownicę, połączenie to udoskonala kontrolę nad pojazdem i zapewnia nad wyraz dużo danych o drodze.. Udoskonalone czucie drogi, pokaźniejsza stabilność i precyzja jazdy.

Mieszanka krzemionkowa. Mieszanka bieżnika wywodząca się z bieżników opon sportowych, zapewnia wyjątkowo prawidłową przyczepność stanowczo na mokrych nawierzchniach i w niskich temperaturach.mocne strony perfekcyjne hamowanie i przyspieszanie, pokaźna przyczepność na mokrych nawierzchniach i w niskich temperaturach, niski współczynnik zużycia.

Bezszwowa opaska nylonowa (JLB). technika hybrydowej osnowy ograniczająca zniekształcenia na obwodzie opony przy sporych szybkościach.atuty wyśmienita stabilność w trakcie szybkiej jazdy, płynne i równomierne zużycie.

Asymetryczny wzór bieżnika. Asymetryczna kompozycja bieżnika sprawia, że opona udoskonalone prowadzenie i obszerniejszą niepodatność na aquaplaning. Ciągłe centralne żebro ulepsza stabilność i precyzję jazdy. Asymetryczne rozmieszczenie rowków polepsza przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni. Ulepszone zachowanie w jeździe na wprost i na zakrętach, większa odporność na aquaplaning.

System przeróżnych lamelek. Pogoda zimą może być niezwykle najróżniejsza. Jednak każde warunki, od zimnej i suchej nawierzchni po mroźny śnieg czy śnieg z deszczem, stawiają oponom wysokie kryteria. Przeróżne rodzaje lameli wykorzystywane w oponach Dunlop, dobrane do różnorodnych rodzajów zimowej nawierzchni, pozwalają produktywnie zmierzyć się z tymi wyzwaniami.atuty jednolite zachowanie w każdych zimowych warunkach pogodowych.

Bieżnik wielokątowy (Multi Radius Tread). Bieżnik wielokątowy wykorzystuje dziesięć przeróżnych promieni, co gwarantuje obszerniejszą precyzję prowadzenia. Taka konstrukcja sprawia bardzo równomierne rozkładanie się ciśnienia na całej powierzchni styku opony z nawierzchnią. Efekt to łagodniejsze wchodzenie w zakręt z prostej, co zezwala na skrupulatniejsze i innowacyjne reagowanie.atuty istotnie udoskonalona kontrola nad zmianą powierzchni kontaktu opony z jezdnią we wszystkich warunkach, udoskonalone wyczucie drogi w trakcie jazdy na suchych i mokrych nawierzchniach oraz obszerniejsza kontrola przy pokonywaniu zakrętów.