Dębica Frigo HP2 215/50 R17 95 V

cena od 271,00 PLN

Dębica Frigo HP2 215/50 R17 95 V
Szerokość przekroju: 215 |  Wysokość profilu: 50 |  Średnica osadzenia: R17 |  Indeks nośności: 95 |  Indeks prędkości: V |  Typ pojazdu: osobowy |  Efektywność paliwowa: C |  Przyczepność na mokrej nawierzchni: B

Oferty

Opis produktu

postępowe opony zimowe do dynamicznej jazdy

Dębica Frigo HP2 to postępowa opona zimowa o wysokich osiągach, wytworzona dla samochodów osobowych o obszernej mocy silnika. Występuje w wielu wymiarach od 15 do 17 cali, a także wysokich indeksach szybkości nawet do 240 km/h (V). Mają bieżnik kierunkowy w profilu litery "V", najpopularniejszy w oponach zimowych.

  • Następca modelu Frigo HP - nowy wzór bieżnika ma jeszcze więcej krawędzi wgryzających się w zaśnieżoną nawierzchnię zapewniając lepszą kontrolę nad autem w warunkach zimowych.
  • Samoblokujące się lamele wgryzają się w śnieg gwarantując świetne właściwości trakcyjne na śniegu.
  • Dwa pokaźne, zygzakowate rowki obwodowe szczególnie dobrze odprowadzają błoto pośniegowe i wodę, skracając drogę hamowania na śliskiej nawierzchni.
  • budowa opony została zoptymalizowana, m.in. Powiększono głębokość bieżnika aby wydłużyć okres eksploatacji opony i zapewnić oszczędności finansowe.
Trwałe, innowacyjne technicznie opony zimowe!

Opony Dębica Frigo HP2 zaprojektowano z myślą o kierowcach, którzy poszukują trwałego, zaawansowanego technicznie oraz cechują się dynamicznym stylem jazdy. To doskonała opona zimowa biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne panujące w Polsce. Model Frigo HP2 łączy w sobie korzystne właściwości trakcyjne oraz ciekawą cenę, na pewno spełni on oczekiwania kierowców mocniejszych samochodów.

Opis producenta: Dębica jest jedną z najmocniej rozpoznawalnych polskich marek. Producent od lat znajduje się w gronie największych eksporterów w Polsce i jest jednym z największych pracodawców na Podkarpaciu.

Od 1995 roku spółka jest częścią amerykańskiego koncernu The Goodyear Tire & Rubber Company. W fabrykach produkowane są opony pod marką własną jak ponadto produkty z logo innych marek koncernu Goodyear: Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava. Opony producenta Dębica są w dodatku produkowane w innych fabrykach koncernu za granicą.

Od 2000 roku TC Dębica S.A. Posiada ogromne centrum logistyczne w Tarnowie, którego wartość szacuje się na ponad 20 milionów USD. Dodatkowo od 2008 roku prowadzi działalność na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec.

W latach 2010-2013 firma zainwestowała ponad 70 milionów USD w modernizację parku maszynowego w celu zwiększenia mocy produkcyjnych w zakresie opon samochodowych do jazdy z wysokimi i wyjątkowo wysokimi szybkościami (tzw. High performance i ultra high performance). W tym samym czasie fabryka otrzymała kolejne dokumenty jakości (ISO 9001, QS 9000, ISO 14001, ISO/TS 16949).