Continental ContiWinterContact TS 860 205/55 R16 91 H

cena od 298,54 PLN

oszczędzasz do 19%

Continental ContiWinterContact TS 860 205/55 R16 91 H
Szerokość przekroju: 205 |  Wysokość profilu: 55 |  Średnica osadzenia: R16 |  Indeks nośności: 91 |  Indeks prędkości: H |  Typ pojazdu: osobowy |  Efektywność paliwowa: C |  Poziom emisji hałasu: 72 dB |  Przyczepność na mokrej nawierzchni: B

Oferty

Opis produktu

Continental WinterContact TS 860

najistotniej doświadczony ekspert zimowy. Mistrzostwo w każdym calu.
Do samochodów kompaktowych i klasy przeciętnej. Maksymalne bezpieczeństwo w każdych warunkach zimowych dla małych i średnich samochodów osobowych.

technika Cool Chili zapewnia maksymalną wydajność hamowania w każdych warunkach zimowych.
Dzięki zaimplementowaniu specjalnej mieszanki Maximum Traction Silica Compound poprawiła się przyczepność opony na mokrych nawierzchniach, a co za tym idzie istotnie zwiększyła się sprawność hamowania. Co więcej, opona WinterContact TS 860 pozostaje elastyczna w niskich temperaturach, a tym samym gwarantuje szybsze hamowanie na mokrych, oblodzonych i pokrytych śniegiem drogach.

technologia Liquid Layer Drainage skraca drogę hamowania na drogach pokrytych szronem i oblodzonych.
Zoptymalizowany, nowy układ lameli sprawnie odprowadza wodę z bieżnika opony, tym samym powiększając wydajność hamowania na oblodzonych i pokrytych szronem drogach. Specjalna powłoka drenażowa eliminuje ryzyko pogorszenia wydajności hamowania spowodowanego przez topniejący śnieg i wodę, dzięki temu skraca się droga hamowania.

technika Snow Curve+ zagwarantuje bezpieczniejsze pokonywanie zakrętów na pokrytych śniegiem drogach.
wykorzystana w oponie WinterContact TS 860 technologia SnowCurve + wzmacnia przyczepność opony na zaśnieżonych drogach. Śnieg zostaje skompresowany w ponad 1000 punktów na całym profilu, co udoskonala ogólną przyczepność opony niezwykle podczas pokonywania zakrętów.

Continental oferuje zaprojektowane w Niemczech opony klasy premium o adekwatnych parametrach z zakresu hamowania i bezpieczeństwa.

technologia Cool Chili gwarantuje maksymalną produktywność hamowania w każdych warunkach zimowych.

Opona produkowana z myślą o stosowaniu w modelach Audi A4, BMW kolekcji 3 i Mercedes Benz C-Class.