Continental ContiWinterContact TS 860 195/60 R15 88 H

cena od 309,61 PLN

oszczędzasz do 16%

Continental ContiWinterContact TS 860 195/60 R15 88 H
Szerokość przekroju: 195 |  Wysokość profilu: 60 |  Średnica osadzenia: R15 |  Indeks nośności: 88 |  Indeks prędkości: H |  Typ pojazdu: osobowy |  Efektywność paliwowa: E |  Poziom emisji hałasu: 72 dB |  Przyczepność na mokrej nawierzchni: B

Oferty

Opis produktu

Continental WinterContact TS 860

najistotniej doświadczony ekspert zimowy. Mistrzostwo w każdym calu.
Do samochodów kompaktowych i klasy przeciętnej. Maksymalne bezpieczeństwo w każdych warunkach zimowych dla niepokaźnych i średnich samochodów osobowych.

technika Cool Chili zapewnia maksymalną sprawność hamowania w każdych warunkach zimowych.
Dzięki zaimplementowaniu specjalnej mieszanki Maximum Traction Silica Compound poprawiła się przyczepność opony na mokrych nawierzchniach, a co z tego wynika wyraźnie powiększyła się wydajność hamowania. Co więcej, opona WinterContact TS 860 pozostaje elastyczna w niskich temperaturach, a tym samym zagwarantuje szybsze hamowanie na mokrych, oblodzonych i pokrytych śniegiem drogach.

technika Liquid Layer Drainage skraca drogę hamowania na drogach pokrytych szronem i oblodzonych.
Zoptymalizowany, nowy układ lameli wydajnie odprowadza wodę z bieżnika opony, tym samym powiększając efektywność hamowania na oblodzonych i pokrytych szronem drogach. Specjalna powłoka drenażowa likwiduje ryzyko pogorszenia sprawności hamowania spowodowanego przez topniejący śnieg i wodę, dzięki czemu skraca się droga hamowania.

technika Snow Curve+ gwarantuje bezpieczniejsze pokonywanie zakrętów na pokrytych śniegiem drogach.
zastosowana w oponie WinterContact TS 860 technika SnowCurve + wzmacnia przyczepność opony na zaśnieżonych drogach. Śnieg zostaje skompresowany w ponad 1000 punktów na całym profilu, co ulepsza ogólną przyczepność opony wyjątkowo w trakcie pokonywania zakrętów.

Continental oferuje zaprojektowane w Niemczech opony klasy premium o trafnych parametrach z zakresu hamowania i bezpieczeństwa.

technologia Cool Chili zagwarantuje maksymalną skuteczność hamowania w każdych warunkach zimowych.

Opona wykonana z myślą o używaniu w modelach Audi A4, BMW serii 3 oraz Mercedes Benz C-Class.