Continental ContiWinterContact TS 860 185/60 R14 82 T

cena od 237,39 PLN

oszczędzasz do 15%

Continental ContiWinterContact TS 860 185/60 R14 82 T
Szerokość przekroju: 185 |  Wysokość profilu: 60 |  Średnica osadzenia: R14 |  Indeks nośności: 82 |  Indeks prędkości: T |  Typ pojazdu: osobowy |  Efektywność paliwowa: C |  Poziom emisji hałasu: 71 dB |  Przyczepność na mokrej nawierzchni: B

Oferty

Opis produktu

Continental WinterContact TS 860

najszczególniej doświadczony ekspert zimowy. Mistrzostwo w każdym calu.
Do samochodów kompaktowych i klasy przeciętnej. Maksymalne bezpieczeństwo w każdych warunkach zimowych dla minimalnych i średnich samochodów osobowych.

technika Cool Chili zapewnia maksymalną efektywność hamowania w każdych warunkach zimowych.
Dzięki zaimplementowaniu specjalnej mieszanki Maximum Traction Silica Compound poprawiła się przyczepność opony na mokrych nawierzchniach, a co za tym idzie widocznie rozszerzyła się efektywność hamowania. Co więcej, opona WinterContact TS 860 pozostaje rozciągliwa w niskich temperaturach, a tym samym zagwarantuje szybsze hamowanie na mokrych, oblodzonych i pokrytych śniegiem drogach.

technologia Liquid Layer Drainage skraca drogę hamowania na drogach pokrytych szronem i oblodzonych.
Zoptymalizowany, nowy układ lameli skutecznie odprowadza wodę z bieżnika opony, tym samym powiększając skuteczność hamowania na oblodzonych i pokrytych szronem drogach. Specjalna warstwa drenażowa eliminuje ryzyko pogorszenia skuteczności hamowania spowodowanego przez topniejący śnieg i wodę, dzięki czemu skraca się droga hamowania.

technologia Snow Curve+ zapewnia bezpieczniejsze pokonywanie zakrętów na pokrytych śniegiem drogach.
zastosowana w oponie WinterContact TS 860 technika SnowCurve + wzmacnia przyczepność opony na zaśnieżonych drogach. Śnieg zostaje skompresowany w ponad 1000 punktów na całym profilu, co poprawia ogólną przyczepność opony bardzo podczas pokonywania zakrętów.

Continental proponuje zaprojektowane w Niemczech opony klasy premium o słusznych parametrach z zakresu hamowania i bezpieczeństwa.

technologia Cool Chili zagwarantuje maksymalną sprawność hamowania w każdych warunkach zimowych.

Opona wytwarzana z myślą o stosowaniu w modelach Audi A4, BMW kolekcji 3, a także Mercedes Benz C-Class.