Continental ContiWinterContact TS 850 205/45 R16 87 H

chwilowy brak towaru

 • Producent: Continental
 • Kategoria: Opony zimowe
 • Szerokość przekroju: 205
 • Wysokość profilu: 45
 • Średnica osadzenia: R16
 • Indeks nośności: 87
 • Indeks prędkości: H
 • Typ pojazdu: osobowy
 • Efektywność paliwowa: C
 • Poziom emisji hałasu: 72 dB
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni: C

DATA PRODUKCJI OPON podanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "informacje technicznE" Opony CONTINENTAL ContiWinterContactTM TS 850 to opony zimowe asygnowane do samochodów przeciętnych i kompaktowych. Nowość koncernu Continental niemało najnowocześniejszych rozwiązań technicznych.

W standardowych warunkach zimowych proponuje jeszcze lepszą przyczepność, niżeli jej poprzedniczka.znamionuje ją także krótsza droga hamowania na mokrej nawierzchni, udoskonalone prowadzenie, większy przebieg oraz redukcja oporów toczenia.

Aby opony były bardziej bezpieczne, produktywne i przychylne środowisku inżynierowie w firmie Continental z pasją dbają o wszystkie komponenty konstrukcyjne opon zimowych. Stosowne hamowanie i prowadzenie w warunkach zimowychDuża ilość bloków i lameli poprawia przyczepność i hamowanie na śniegu i lodzie.

równocześnie zwiększona ilość krawędzi ulepszone przenoszenie sił poprzecznych w trakcie pokonywania zakrętów, albo zmiany pasa przy szerokiej prędkości. Gwarantuje to wyśmienite prowadzenie i znakomitą przyczepność nawet w skrajnie skomplikowanych warunkach.

Krótka droga hamowania na lodzieZwiększona całkowita długość lameli ulepszone odprowadzanie wody i tym samym zdecydowaną udoskonalenie przyczepności na lodzie – efekt wycieraczki. Dzięki temu Twój samochód zatrzyma się szybciej.

komfortowa jazda i poprawa oporu toczeniaUżycie twardszego wypełniacza wraz z dodatkowym wzmocnieniem stopki udoskonalone przenoszenie sił bocznych. Na dodatek słuszna rozciągliwość ściany bocznej zmniejsza stratę energii w trakcie uginania.

w rezultacie opona zapewnia bardziej wygodną jazdę, udoskonalone prowadzenie oraz zmniejszenie oporów toczenia. NATYCHMIASTOWA dostawaPRZEDPŁATA- KOSZT DOSTAWY 0złPOBRANIE - KOSZT DOSTAWY 9zł Producentem i gwarantem jakości opon jest firma: ContinentalGrupa Continental pozostała założona w roku 1871 w Hanowerze w Niemczech.

obecnie zajmuje czwarte miejsce w światowym rankingu producentów opon, posiadając około 6% udziałów w rynku.Grupa Continental obecna jest na całym świecie. Jej obroty w roku 2008 osiągnęły poziom 6,5 miliarda euro, a wynik finansowy netto wyniósł 656 milionów euro.Continental ma solidną pozycję na rynku europejskim, jeśli chodzi o produkcję opon do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

zadowala się renomą ze względu na gamy opon zimowych i wysoką jakość swych produktów.Niemiecka grupa ma 26 zakładów. Na koniec roku 2008 zatrudniała ponad 56 000 pracowników w 14 krajach.Wśród innowacji, które przyniosły rozgłos marce, można wymienić opnę M+S („mud + snow", błoto i śnieg) i oponę o ultrawysokich osiągach ContiSportContact Vmax, pierwszą oponę homologowaną do szybkości przekraczających 360 km/h.W roku 2008 grupa Continental przeznaczyła 222 miliony euro na badania naukowe i rozwój, co stanowiło 3,4% jej obrotów.Pozostałe linie produktów Continental to opony do motocykli, samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych oraz rowerów.Oprócz opon Continental produkuje inne komponenty montowane w samochodach nowych, plasując się w tej branży na piątym miejscu w rankingu światowym....