Continental ContiWinterContact TS 850 155/65 R15 77 T

cena od 442,00 PLN

Continental ContiWinterContact TS 850 155/65 R15 77 T
Szerokość przekroju: 155 |  Wysokość profilu: 65 |  Średnica osadzenia: R15 |  Indeks nośności: 77 |  Indeks prędkości: T |  Typ pojazdu: osobowy |  Efektywność paliwowa: F |  Poziom emisji hałasu: 71 dB |  Przyczepność na mokrej nawierzchni: C

Oferty

Opis produktu

DATA PRODUKCJI OPON przekazanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "informacje technologicznE" Opony CONTINENTAL ContiWinterContactTM TS 850 to opony zimowe dedykowane do samochodów średnich i kompaktowych. Nowość koncernu Continental niemało najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

W charakterystycznych warunkach zimowych proponuje jeszcze lepszą przyczepność, niż jej poprzedniczka.charakteryzuje ją także krótsza droga hamowania na mokrej nawierzchni, ulepszone prowadzenie, większy przebieg i redukcja oporów toczenia.

Aby opony były bardziej bezpieczne, produktywne i przychylne środowisku inżynierowie w firmie Continental z pasją dbają o wszystkie elementy konstrukcyjne opon zimowych. Trafne hamowanie i prowadzenie w warunkach zimowychDuża liczba bloków i lameli ulepsza przyczepność oraz hamowanie na śniegu i lodzie.

jednocześnie powiększona ilość krawędzi ulepszone przenoszenie sił poprzecznych podczas pokonywania zakrętów, albo zmiany pasa przy obfitej prędkości. Zagwarantuje to wyśmienite prowadzenie i perfekcyjną przyczepność choćby w arcytrudnie niełatwych warunkach.

Krótka droga hamowania na lodzieZwiększona całkowita długość lameli lepsze odprowadzanie wody i tym samym zdecydowaną poprawę przyczepności na lodzie – efekt wycieraczki. Dzięki temu Twój samochód zatrzyma się szybciej.

komfortowa jazda i poprawa oporu toczeniaUżycie twardszego wypełniacza wraz z dodatkowym wzmocnieniem stopki lepsze przenoszenie sił bocznych. Ponadto stosowna sprężystość ściany bocznej zmniejsza stratę energii podczas uginania.

w rezultacie opona zapewnia bardziej wygodną jazdę, lepsze prowadzenie i zmniejszenie oporów toczenia. NATYCHMIASTOWA dostawaPRZEDPŁATA- KOSZT DOSTAWY 0złPOBRANIE - KOSZT DOSTAWY 9zł Producentem i gwarantem jakości opon jest marka: ContinentalGrupa Continental została założona w roku 1871 w Hanowerze w Niemczech.

aktualnie zajmuje czwarte miejsce w światowym rankingu producentów opon, posiadając około 6% udziałów w rynku.Grupa Continental obecna jest na całym świecie. Jej obroty w roku 2008 osiągnęły poziom 6,5 miliarda euro, a wynik finansowy netto wyniósł 656 milionów euro.Continental ma mocną pozycję na rynku europejskim, jeśli chodzi o produkcję opon do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

raduje się renomą ze względu na gamy opon zimowych i wysoką jakość swych towarów.Niemiecka grupa ma 26 zakładów. Na koniec roku 2008 zatrudniała ponad 56 000 pracowników w 14 krajach.Wśród innowacji, które przyniosły rozgłos marce, można wymienić opnę M+S („mud + snow", błoto i śnieg) i oponę o ultrawysokich osiągach ContiSportContact Vmax, pierwszą oponę homologowaną do prędkości przekraczających 360 km/h.W roku 2008 grupa Continental przeznaczyła 222 miliony euro na badania naukowe i rozwój, co stanowiło 3,4% jej obrotów.Pozostałe linie produktów Continental to opony do motocykli, samochodów ciężarowych, urządzeń budowlanych i rolniczych oraz rowerów.Oprócz opon Continental produkuje inne elementy montowane w samochodach nowych, plasując się w tej branży na piątym miejscu w rankingu światowym....