Continental ContiWinterContact TS 830P 225/50 R18 99 V

cena od 807,97 PLN

oszczędzasz do 16%

Continental ContiWinterContact TS 830P 225/50 R18 99 V
Szerokość przekroju: 225 |  Wysokość profilu: 50 |  Średnica osadzenia: R18 |  Indeks nośności: 99 |  Indeks prędkości: V |  Typ pojazdu: osobowy |  Efektywność paliwowa: F |  Poziom emisji hałasu: 72 dB |  Przyczepność na mokrej nawierzchni: C

Oferty

Opis produktu

Nowa ContiWinterContact™ TS 830 P - bezpieczeństwo dla aut klasy premium.

Niezwykła siła hamowania na lodzie i śniegu.

Wysoka sztywność środkowych bloków bieżnika i znaczna liczba lameli z krawędziami rozszerzającymi przyczepność to poprawiona siła hamowania na mokrych i oblodzonych drogach.

Lepsza trakcja na śniegu

pokaźna liczba bloków i lameli w częściach grzbietowych opony kreuje zbiór krawędzi rozszerzających przyczepność co w konsekwencji daje ulepszoną trakcję na śniegu.

spore przebiegi

Ze względu na równomierne rozłożenie sztywności bloków i nacisku na powierzchni styku, ContiWinterContact™ TS 830 P zużywają się wolniej i bardziej równomiernie, co skutkuje dłuższymi przebiegami.

Zasada działania systemu SSR:

W przeciwieństwie do charakterystycznych opon, zasada działania systemu SSR jest oparta na umocnionych, samonośnych bocznych ściankach. Zapobiegają one sytuacji, w której środek opony zostaje przytrzaśnięty pomiędzy nawierzchnią drogi oraz felgą, a także uniemożliwiają zsunięcie się opony do wnętrza felgi, w przypadku utraty ciśnienia. Usztywnione ścianki boczne opon SSR zezwalają na kontynuowanie jazdy samochodem z dopuszczalną szybkością 80 km/h, przez maksymalnie 80 km, w zależności od stanu nawierzchni, a także wagi samochodu.

Opony SSR rodzaju run-flat proponują kluczowe mocne strony:

Wraz z oponami SSR, kierowca pozostaje mobilny nawet w przypadku opony, z której uszło powietrze. Można dojechać do celu podróży także punktu wulkanizacyjnego, bez konieczności wymiany przebitej opony na koło zapasowe. Kompatybilne ze charakterystycznymi felgami nietrudny montaż umożliwia oszczędnosć miejsca w samochodzie i redukcję jego wagi. A tym samym na obniżenie zużycia paliwa.