Nexen N'Fera SU1 235/55 R18 104 W

cena od 341,94 PLN

Nexen N'Fera SU1 235/55 R18 104 W
Szerokość przekroju: 235 |  Wysokość profilu: 55 |  Średnica osadzenia: R18 |  Indeks nośności: 104 |  Indeks prędkości: W |  Typ pojazdu: osobowy |  Poziom emisji hałasu: 72 dB |  Efektywność paliwowa: B |  Przyczepność na mokrej nawierzchni: B |  Mocne strony: dobra przyczepność na mokrej nawierzchni, oszczędność paliwa

Oferty

Opis produktu

DATA PRODUKCJI OPON przekazanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "informacje technologicznE"WSZYSTKIE OPONY marki NEXEN WIDOCZNE W NASZEJ OFERCIE pozostałY wytwarzanE W KOREI Opony Nexen N'Fera SU1 cechują się trwałością, bezusterkowością i dobrym zachowaniem na każdym typie nawierzchni.

szczególnie prawidłowo zachowujący się artykuł równocześnie na suchej jak i mokrej nawierzchni dzięki zaimplementowaniu symetrycznego bieżnika. Postępowa technika produkcji wykorzystana w tym modelu zezwala na utrzymanie adekwatnej przyczepności i stabilności na mokrej nawierzchni poprzez użycie zoptymalizowanych rowków, które szybko odprowadzają wodę, dbając przy tym o efektywne osuszanie bieżnika.

Opony N'Fera SU1 polecamy w szczególności do samochodów o pokaźnej mocy.innowacyjna mieszanka wzbogacona o związki krzemionkiOdpowiednia elastyczność opony bez względu na panującą temperaturę. Stabilność jazdy i pewność prowadzenia spowodowana większą powierzchnią styku opony z podłożem i skrócona droga hamowania.Komfort akustycznySpecjalna rzeźba bieżnika, która tłumi dźwięki powstające podczas toczenia modelu powoduje, że jazda staję się cicha i przyjemnaOptymalne rozłożenie naciskówWpływa na spowolnienie i równomierne ścieranie się bieżnika, co pozwala korzystać ze wszystkich osiągów modelu przez cały okres stosowania bez obaw o pogorszenie komfortu i bezpieczeństwa jazdy.

Producent: NexenNexen to marka z ponad 60-cio letnią tradycja w wytwarzaniu opon. Linie produkcyjne fabryk tego przedsiębiorstwa opuszcza ogumienie zaliczane do klasy ekonomicznej, które cechuje się zrównoważonymi osiągami bez względu na pogodę i korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

Dzięki nowoczesnym materiałom wykorzystywanym do produkcji ogumienia i innowacyjnym rozwiązaniom produkcyjnym, opony Nexen cieszą sią zachwytm milionów kierowców na całym świecie....