Nankang NS-2 285/30 R18 93 Y

cena od 447,00 PLN

Nankang NS-2 285/30 R18 93 Y
Szerokość przekroju: 285 |  Wysokość profilu: 30 |  Średnica osadzenia: R18 |  Indeks nośności: 93 |  Indeks prędkości: Y |  Typ pojazdu: osobowy |  Poziom emisji hałasu: 71 dB |  Efektywność paliwowa: E |  Przyczepność na mokrej nawierzchni: C |  Mocne strony: dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Oferty

Opis produktu

Opony Nankang NS 2 to letnia opona klasy budżetowej (niskiej). Nankang to niezależny, azjatycki producent opon. Nankang NS 2 to model klasy High Performance (HP). Opona powstała z myślą o użytkownikach szanujących bezpieczną i komfortową jazdę za minimalne pieniądze. Progresywny, kierunkowy bieżnik opony Nankang NS 2 gwarantuje wysoką przyczepność, a także prawidłową kierowalność w każdych warunkach atmosferycznych. Jej zaletą jest jeszcze szeroka oporność na zużycie.


Opona Nankang NS 2 została wyposażona w progresywny, kierunkowy wzór bieżnika, zaprojektowany dzięki zastosowaniu zaawansowanych programów komputerowych. By zapewnić wysokie osiągi na mokrej drodze, użyto łukowate rowki, które skierowane są w stronę barków. Taka struktura zagwarantuje sprawny drenaż wodny. Ciecz jest momentalnie usuwana z centralnej części opony na boki. V-kształtny bieżnik bez problemu rozbija film wodny, dzięki czemu ryzyko wystąpienia zjawiska aquaplaningu zostało zredukowane do minimum. Opona Nankang NS 2 ma płaski profil, który gwarantuje stosowne rozmieszczenie nacisków na całej płaszczyźnie bieżnika. Dzięki temu opona zużywa się wolno i równomiernie. Na dodatek specjalne nacięcia na bokach przyczyniają się do zmniejszenia poziomu hałasu poprzez redukcję drgań i szumów powstających podczas toczenia. Podczas jazdy na suchej nawierzchni, za precyzyjne sterowanie odpowiada centralny, prosty pas oraz specjalnie zaokrąglone krawędzie. Wzmocnienia w strefie barkowej zapewniają stabilizację trakcji nawet podczas jazdy na nierównej nawierzchni. Konstrukcja sprawia ponadto, iż kierowanie jest bardziej płynne. Barki odpowiadają także za przyczepność boczną w trakcie pokonywania zakrętów. Do produkcji zastosowano mieszankę gumową z dodatkiem sylikonu. Tworzywo jest odporne na zużycie oraz zachowuje odpowiednią sprężystość poprzez długi czas. Opona Nankang NS 2 charakteryzuje się również interesującym designem. Agresywna rzeźba i niski profil poprawią wygląd każdego auta.


Opona Nankang NS 2 została produkowana specjalnie dla samochodów osobowych średniej i wyższej klasy, zaopatrzonych w silniki o znacznej mocy i obszerności. Sprawdza się równocześnie w ruchu miejskim, jak i w trasie. Jej zaletą jest atrakcyjna, niska cena, co w połączeniu z długimi przebiegami czyni z niej oszczędne rozwiązanie propozycje do codziennej eksploatacji.


źródło: www.latexopony.pl