Kormoran RUNPRO B3 185/65 R15 88 H

cena od 130,72 PLN

oszczędzasz do 18%

Kormoran RUNPRO B3 185/65 R15 88 H
Szerokość przekroju: 185 |  Wysokość profilu: 65 |  Średnica osadzenia: R15 |  Indeks nośności: 88 |  Indeks prędkości: H |  Typ pojazdu: osobowy |  Poziom emisji hałasu: 68 dB |  Efektywność paliwowa: F |  Przyczepność na mokrej nawierzchni: C |  Mocne strony: niski poziom hałasu, dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Oferty

Opis produktu

DATA PRODUKCJI OPON przekazanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "informacje technologicznE"KORMORAN GAMMA B2 - jest to opona klasy ekonomicznej przeznaczona do pojazdów osobowych, jednocześnie kompaktowych, jak i samochodów z silnikami o obfitej mocy.

Rzeźba bieżnika użyta w tym modelu idealnie sprawdza się nie tylko w suche słoneczne dni, lecz także nad wyraz prawidłowo spisuje się na mokrych nawierzchniach. GAMMA B2 oprócz niezwykle korzystnych osiągów oferuje użytkownikom w dodatku wyjątkowo interesującą cenę zakupu.Rant ochronnyOpona jest zaopatrzona w rant ochronny- dzięki niemu felga jest broniona przed uszkodzeniami.Precyzja prowadzenia w każdych warunkachInnowacyjna technologia zastosowana przy budowie modelu Runpro B3 pozwala na pewność i stabilonść prowadzenia pojazdu równocześnie na suchych jak i mokrych nawierzchniach.

Specjalna rzeźba bieżnika gwarantuje szybkie odprowadzanie wody spod opony, zapewniając poczucie pełnej kontroli nad pojazdem jak i bezpieczeństwa.Zaokrąglone barki oponyZaokrąglone barki opony mają bardzo pokaźny wpływ na wybieranie oraz tłumienie nierówności, co pokaźnie przekłada się na poprawienie komfortu podróżowania.

wykorzystanie specjalnej mieszanki gumowej i optymalne rozłożenie nacisków przekładają się nie tylko na dużo dłuższą żywotność opony,dodatkowo na odpowiednią sztywność w zróżnicowanych warunkach pogodowych.Ekonomiczne nie tylko przy zakupieOpony KORMORAN wytwarzane są z zastosowaniem specjalnej mieszanki tworzyw która jest odporna na prędkie ścieranie się bieżnika.

Opona jest wytrzymała, ma konkretne boki, jest odporna na nadmierne ścieranie. Umożliwia oszczędność nie tylko w momencie zakupu, ale na przestrzeni kilku lat.niepodatność na wysokie temperaturyInżynierowie uczestniczący w procesie produkcji modelu Runpro B3 zadbali o to, aby mieszanka gumowa z której jest zbudowana opona, była wytrzymała na dzialanie wysokich temperatur.

Jest to nad wyraz znaczny aspekt, aby opona nawet przy wysokich temperaturach zachowała nadzwyczajne właściwości jezdne i pozwalała na staranne, wygodne i zwykle bezpieczne prowadzenie pojazdu....