Kormoran GAMMA B2 225/45 R17 91 Y

cena od 203,99 PLN

oszczędzasz do 9%

Kormoran GAMMA B2 225/45 R17 91 Y
Szerokość przekroju: 225 |  Wysokość profilu: 45 |  Średnica osadzenia: R17 |  Indeks nośności: 91 |  Indeks prędkości: Y |  Typ pojazdu: osobowy |  Poziom emisji hałasu: 71 dB |  Efektywność paliwowa: F |  Przyczepność na mokrej nawierzchni: C |  Mocne strony: dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Oferty

Opis produktu

DATA PRODUKCJI OPON przekazanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "dane technologicznE"KORMORAN GAMMA B2 - jest to opona klasy ekonomicznej dedykowana do pojazdów osobowych, zarówno kompaktowych, jak i samochodów z silnikami o obfitej mocy.

Rzeźba bieżnika zastosowana w tym modelu perfekcyjnie sprawdza się nie tylko w suche słoneczne dni, ale także szczególnie prawidłowo spisuje się na mokrych nawierzchniach. GAMMA B2 oprócz nad wyraz dobrych osiągów proponuje użytkownikom też nad wyraz interesującą cenę zakupu.Precyzja prowadzenia w każdych warunkachInnowacyjna technologia użyta przy budowie modelu Gamma B2 pozwala na pewność i stabilonść prowadzenia pojazdu jednocześnie na suchych jak i mokrych nawierzchniach.

Specjalna rzeźba bieżnika zagwarantuje szybkie odprowadzanie wody spod opony, gwarantując poczucie pełnej kontroli nad pojazdem jak i bezpieczeństwa.Zaokrąglone barki oponyZaokrąglone barki opony posiadają niezwykle obfity wpływ na wybieranie i tłumienie nierówności, co wyraźnie przekłada się na poprawienie komfortu podróżowania.

wykorzystanie specjalnej mieszanki gumowej i słuszne rozłożenie nacisków przekładają się nie tylko na dużo dłuższą żywotność opony,na dodatek na odpowiednią sztywność w zróżnicowanych warunkach pogodowych.Ekonomiczne nie tylko przy zakupieOpony KORMORAN wytwarzane są z użyciem specjalnej mieszanki tworzyw która jest niepodatna na szybkie ścieranie się bieżnika.

Opona jest wytrzymała, ma potężne boki, jest wytrzymała na nadmierne ścieranie. Zezwala na oszczędność nie tylko w chwili zakupu, ale na przestrzeni kilku lat.oporność na wysokie temperaturyInżynierowie uczestniczący w procesie produkcji modelu GAMMA B2 zadbali o to, żeby mieszanka gumowa z której jest zbudowana opona, była odporna na dzialanie wysokich temperatur.

Jest to szczególnie znaczny aspekt, by opona nawet przy wysokich temperaturach zachowała doskonałe parametry jezdne i pozwalała na dokładne, komfortowe i na ogół bezpieczne prowadzenie pojazdu....