Dębica Presto UHP 2 245/45 R17 99 Y

cena od 336,00 PLN

oszczędzasz do 44%

Dębica Presto UHP 2 245/45 R17 99 Y
Szerokość przekroju: 245 |  Wysokość profilu: 45 |  Średnica osadzenia: R17 |  Indeks nośności: 99 |  Indeks prędkości: Y

Oferty

Opis produktu

Opony Dębica Presto UHP 2 to opony należące do klasy ekonomicznej. Opony tej klasy trafny poziom osiągów w najkorzystniejszej cenie. Dębica Presto UHP 2 z nowym asymetrycznym bieżnikiem odpowiada na oczekiwania najmocniej wymagających klientów, którzy szukają opon dla samochodów osobowych o większych mocach silnika za rozsądną cenę.

znaczne żebro centralne nowego bieżnika lepszą kontrolę nad pojazdem. Umocniony bark gwarantuje perfekcyjną przyczepność na zakrętach. Mieszanka gumowa na bazie krzemionki gwarantuje wysoką przyczepność na mokrych drogach.

Dzięki innowacyjnej rzeźbie bieżnika uzyskano nieszablonowe osiągi jednocześnie na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Tworzywo z którego jest tworzona przyczynia się do redukcji oporów toczenia, co z kolei zagwarantuje niższe zużycie paliwa.

Skrócona droga hamowania na mokrej nawierzchni daje im pożądane bezpieczeństwo. Ponieważ nacisk rozkłada się równomiernie na całą powierzchnię styku opony z drogą, opona lepiej się prowadzi.