Michelin CrossClimate+ 195/60 R15 92 V

chwilowy brak towaru

  • Producent: Michelin
  • Kategoria: Opony całoroczne
  • Szerokość przekroju: 195
  • Wysokość profilu: 60
  • Średnica osadzenia: R15
  • Indeks nośności: 92
  • Indeks prędkości: V
  • Poziom emisji hałasu: 69 dB
  • Przyczepność na mokrej nawierzchni: B

DATA PRODUKCJI OPON przekazanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "dane technicznE"dane ogólneDATĘ PRODUKCJI wyszukaSZ W SEKCJI: "informacje technicznE"Michelin CrossClimate+ to opona będąca efektem rozwoju modelu CrossClimate.

W stosunku do poprzedniego modelu CrossClimate+ otrzymała nową mieszankę gumy, której zastosowanie jest konsekwencją globalizacji tego proudktu. Wspaniale sprzedająca się opona została wprowadzona na wszystkie rynki na których obecna jest firma Michelin, co wymagało dostosowania opony do warunków spotykanych na całym świecie!

wynikiem tego zabiegu jest fakt, iż opona CrossClimate+ sprawdza się doskonale na każdym kontynencie, a Państwo jako kupujący dostają artykuł najwyższej klasy, zezwalający na bezpieczną i pewną podróż w każdych warunkach, na całym świecie.

Michelin, jako pionier tej kategorii opon zaprezentował pierwszą letnią oponę posiadającą jednocześnie homologację zimową, co potwierdza umieszczone na boku opony logo 3PMSF (3-Peak Mountain with Snow Flake).

Oznacza to, iż ta opona może być używana zimą ponadto w krajach gdzie opony zimowe są obowiązkowe. Parametry towaruBezpieczeństwo i spokój w każdych warunkach drogowych:- droga hamowania latem zbliżona do opon letnich (1)- perfekcyjna przyczepność na mokrej nawierzchni w każdych warunkach pogodowych zimą i latem (2)- zimą dopuszczona do stosowania na zaśnieżonych drogach (3)Mobilność na śniegu od pierwszego do ostatniego kilometra, abyś zawsze dotarł do celu:- świeże opony gwarantują trakcję na tym samym poziomie, jak całoroczne opony klasy premium o najwyższych osiągach (4)- zużyte opony zapewniają trakcję na śniegi na tym samym poziomie, jak w połowie zużyte opony klasy premium głównych konkurentów (4), (5);pokaźny przebieg, dzięki któremu skorzystasz z bezpieczeństwa i mobilności aż do ostatniego kilometra:- solidność opony większa od trwałości MICHELIN Energy Saver+, najlepszej opony letniej w swej klasie (6)(7)- solidność dłuższa choćby o 25% od średniej trwałości dostępnych na rynku całorocznych opon klasy premium (6)informacje PRAWNE ( OFICJALNA STRONA MICHELIN )(1) Droga hamowania MICHELIN CrossClimate+ jest taka sama, jak droga hamowania MICHELIN CrossClimate (na podstawie wyników testów przeprowadzonych poprzez TÜV SÜD Product Service na zlecenie Michelin we wrześniu 2016 r.

na oponach w wymiarze 205/55 R16 zamontowanych na VW Golf 7). Droga hamowania MICHELIN CrossClimate na suchej nawierzchni jest zbliżona do drogi hamowania referencyjnej opony letniej (test porównawczy przeprowadzony poprzez AutoBild na oponach w wymiarze 205/55 R16 opublikowany 30 września 2016 r.).

(2) Klasa B hamowania na mokrej nawierzchni z europejskich etykiet.(3) Oznaczenie dokumentu zimowego 3PMSF (3 szczyty górskie i płatek śniegu).(4) Na podstawie wyników testów przeprowadzonych poprzez TestWorld na zlecenie Michelin w lipcu 2016 r.

na oponach w rozmiarze 205/55 R16 zamontowanych na VW Golf 7 w porównaniu z GOODYEAR Vector 4Seasons Gen-2, a także PIRELLI Cinturato All Season. (5) Zużycie oznacza 2,1 mm głębokości bieżnika. Stan pośredni oznacza 4 mm głębokości bieżnika.

(6) Na podstawie wyników testu przeprowadzonego przez Centrum Testów DEKRA na zlecenie Michelin w okresie od lipca do sierpnia 2016 r. Na oponach w wymiarze 205/55 R16 zamontowanych na VW Golf 7. Rynek całorocznych opon klasy premium składa się z 5 opon: GOODYEAR Vector 4Seasons Gen-2, PIRELLI Cinturato All Season, VREDESTEIN Quatrac 5, NOKIAN Weatherproof i HANKOOK Kinergy 4S).

(7) MICHELIN Energy Saver+ jest najlepszą oponą w klasie opon letnich z rezultatem 0,5 w testach trwałości ADAC z 2015 r. W porównaniu z oponami letnimi w rozmiarze 205/55R16....