Yokohama GEOLANDAR A/T-S G012 185/85 R16 105 L

chwilowy brak towaru

  • Producent: Yokohama
  • Kategoria: Opony 4x4

Wielostopniowa budowa bieżnika

Wielostopniowa kompozycja wewnętrznego bieżnika stanowi część sekretu trakcji opony A/T-S w terenie. Dodatkowa sztywność oznacza zwiększoną mobilność na drodze i polepsza parametry opony w zakresie samooczyszczania, gwarantujące ulepszoną kontrolę w terenie. Kątowe krawędzie wiodące bloków obszerne zmniejszenie niechcianego hałasu opon i zmniejszenie nierównomierności zużycia bieżnika. Stanowią innowację o długookresowych skutkach.

Pięciostopniowa zmienność bloku

Bloki wielożeberkowe o wielu długościach, uważnie rozmieszczone wzdłuż obwodu opony, gwarantują minimalizację hałasu tworzonego przez bieżnik: stanowią mile widziane powiększenie komfortu w kabinie, dla kierowcy i dla pasażera. Na dodatek obciążenie poszczególnych bloków bieżnika jest zoptymalizowane w celu wartościowego zmniejszenia nierównomierności zużycia.

solidne osłony ścian bocznych

Na ścianach bocznych opony GEOLANDAR A/T-S znajdują się konkretne osłony bloków opony. Te ulepszenia nie tylko zabezpieczają oponę poprzez przecięciami i ścieraniem,dodatkowo uzupełniające stopnie trakcji warunkach głębokich kolein w terenie.

Trójwymiarowe rowki wzdłużne

innowacyjne obszary o wielkiej powierzchni i głęboko wycięte ostrosłupowe rowki wzdłużne Zig-Zag stanowią kluczowy czynnik wpływający na świetną sztywność bloku. Zmniejszenie odkształcenia bloku pod obciążeniem skraca drogę hamowania i polepsza prowadzenie, minimalizując nierównomierność zużycia bieżnika, rozszerzając przebieg bieżnika. Równocześnie "efekt krawędziowy" odprowadzania wody rowków wzdłużnych zagwarantuje idealną przyczepność, nawet na śliskim asfalcie.

Cztery głębokie i proste rowki

konstrukcja opony A/T-S jest oparta o główny układ bieżnika, składający się z czterech głębokich i prostych rowków. Jest to kluczowy element wpływający na najwyższą sprawność odprowadzania wody poprzez oponę A/T-S i ma znaczące znaczenie dla jej atrybuty uniemożliwiających aquaplaningowi, ponadto udoskonalających prowadzenie na mokrej nawierzchni.

Mieszanka i kompozycja

pokaźne testy prowadzone na całym świecie, w warunkach drogowych i terenowych, doprowadziły do stworzenia poprzez firmę YOKOHAMA mieszanki, która w połączeniu z wyśmienitymi cechami konstrukcyjnymi sprawia, iż opona A/T-S jest klasowym liderem. Konkretna, dająca pokaźne możliwości i bezlitosna opona GEOLANDER A/T-S poradzi sobie z każdym terenem, z którym przyjdzie jej się zmierzyć.

Korzyści:
  • Wielostopniowa budowa bloku
  • Oparta na krzemionce mieszanka bieżnikowa
  • 5-stopniowa zmienność bloku
  • Osłony ścian bocznych
mocne strony:
  • zezwala na oczyszczanie z błota i zanieczyszczeń, wspaniała trakcja w terenie
  • nadzwyczajna przyczepność na mokrej nawierzchni, powiększony przebieg bieżnika
  • Niski poziom hałasu opony, gwarantujący ciszę w kabinie
  • Zabezpieczenie przed uszkodzeniami ścian bocznych opony