Greenso GTB51-7

cena od 1199,99 PLN

Greenso GTB51-7

Oferty

Opis produktu

Kosiarka spalinowa GREENSO GTB51-7 Kosiarka spalinowa do trawy jest konieczna wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka jakość i ergonomia koszenia. Kosiarki te to maszyny lekkie, praktyczne i wielozadaniowe: koszą, zbierają trawę, mulczują pokos do postaci śladowego nawozu i równomiernie rozprowadzają po powierzchni ogrodu, wyrzucają ścinki w dowolnym kierunku (na boki albo do tyłu) - w mgnieniu oka przywracają trawnik do nadzwyczajnej kondycji.

Kosiarka spalinowa - nie jest kłopotliwa w obsłudze. Nowy, zastrzeżony system montażu i demontażu kosza powoduje, że czynności te można wykonywać istotnie szybciej, lżej i tylko jedną ręką. Kierownica z miękkim uchwytem i systemem regulacji wysokości umożliwia wygodną pracę w naturalnej pozycji.

Natomiast wyjątkowa funkcja przechowywania poza okresem eksploatacji pozwala na wygodne składowanie kosiarki do trawy na mniejszej o 70% przestrzeni. Ekonomiczny silnik to gwarancja mniejszego zużycia paliwa, płynnej pracy w każdych warunkach, a także dłuższej żywotności pomimo intensywnej eksploatacji.

Bogate wyposażenie — zastrzeżony system tnący z wyprofilowanym ostrzem o podwójnej krawędzi, regulacja wysokości koszenia traw, dyfuzor powietrzny — zezwalają na pewne i skrupulatne cięcie. Przemyślane rozwiązania — wielkie bieżnikowane koła gwarantujące przyczepność do podłoża, napęd oraz wariator zwiększające sterowność, czy system antywibracyjny — pozwalają przejąć i łatwo utrzymać całkowitą kontrolę nad kosiarką spalinową (z napędem).

Innymi słowy, gwarantują bezpieczną pracę, stanowczo na skomplikowanym terenie....